Streaming video istniał już dawno. Co prawda był mało popularny bo w końcu wolimy iść do kina czy na imprezę niż oglądać je na ekranie. Przynajmniej tak myśleliśmy. Jednak czasu poniekąd zmusiły nas do szukania alternatyw i innych rozwiązań. Imprezy masowe, zarówno branżowe, naukowe, szkoleniowe jak i rozrywkowe stały się niedostępne. Z dnia na dzień okazało się, że nie możemy zrealizować planów i wyjść. Odpowiedzią na te problemy stal się właśnie streaming. Był jedyna alternatywą i naszym oknem na świat. Czym właściwie jest streaming?

Najprościej można to wytłumaczyć jako udostępnianie treści multimedialnych. Od kiedy streaming stal się jedynym oknem na świat możemy brać udział w wydarzeniach, szkoleniach, możemy oglądać filmy, seriale czy programy. Jako transmisja na żywo lub jako zapisana relacja, do której w każdej chwili można wrócić i zobaczyć. To przywróciło do normalności na życie. Co więcej, stało się popularne i na stałe wpisało się w nasze życie. Dzisiejsze streamingi są na prawdę wysokiej jakości, są pełnowartościowe, ciekawe i pełne wrażeń.

Lata doświadczeń za kamerą w Simple Frame zrobiły swoje. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi i przede wszystkim doświadczeniu produkujemy jedne z najlepszych streamingów na żywo i relacji.

Targi
Konferencje
Imprezy branżowe
Imprezy rozrywkowe
Szkolenia i wykłady
Eventy

Streamingujemy każde wydarzenie! Co więcej, sami jesteśmy fanami streamingu i znamy wymagania i oczekiwania dzisiejszego widza. Nasze produkcje są najwyższej jakości, zarówno pod względem obrazu, dźwięku czy montażu. Zależy nam przede wszystkim żebyście oglądając nasz streaming z wydarzenia poczuli atmosferę i klimat tak jakbyście tam byli.