Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Animacja 3d

Zadziwiająca technologia

Avicon to firma zapewniająca innowacyjne, nowoczesne systemy wizyjne, które zdecydowanie wspomagają i usprawniają pracę ludzi. Inteligentne rozwiązania, które oferuje firma budzą zachwyt i ogromny podziw dla postępu i szybko rozwijającej się technologii. Ostatnie rozwiązanie, które wprowadzili na Polski rynek niejednego zaskoczyło ale równie mocno cieszy i potwierdza, że niebawem maszyny będą mogły zastąpić żmudną i ciężką pracę ludzi. Wprowadzili bowiem w maszyny sortujące inteligentny system, który wizualnie rozpoznaje i odróżnia produkty uznawane za złe, zepsute, nienadające się do użycia od tych wyglądających prawidłowo, i odseparowuje je od reszty. System jest na tyle nowy i jeszcze nieznany, że postanowili stworzyć materiał przedstawiający jego pracę w praktyce. Nic lepiej by tego nie odzwierciedliło jak dobra animacja 3d.

Gdzie film nie może tam sprawdzi się animacja!

Będąc pod ogromnym wrażeniem tak dużego kroku technologii podjęliśmy się produkcji tego projektu. Do zwizualizowania i przedstawienia w prosty, czytelny sposób tego schematu działania wykorzystaliśmy wcześniej wspomnianą animację 3D. Technikę, która również bardzo szybko się rozwija i niejednokrotnie zaskakuje widza. Animacja 3D dzisiaj osiągnęła już taki poziom precyzji obrazu, że niejednokrotnie można ją pomylić z obrazem z kamery. Jest zatem świetnym rozwiązaniem jeśli chcemy przedstawić realistycznie coś, co nie jest możliwe do sfilmowania okiem kamery. Jeśli chcemy wejść w głąb ludzkiego organizmu lub maszyny, pokazać procesy produkcji lub procesy zachodzące w niewidocznych człowiekowi miejscach. Jeśli chcemy pokazać symulacje jakiegoś zdarzenia lub pokazać klientom mieszkanie na osiedlu, które jest albo dopiero będzie w budowie. Animacja 3D otworzyła wiele nowych możliwości i rozwiązań medycynie, farmacji, producentom urządzeń, deweloperom i wielu innym branżom. Animacją 3D można pokazać cały film albo przedstawić pewne elementy w tradycyjnym obrazie filmu. Wszystko jest kwestia podejścia i kreatywności grafików i montażystów.

Za dobą animacją stoi dobry zespół

Naszym na szczęście tego nie brakuje! Projekty w animacji 3D, które tworzymy są dopasowane do produktu, oczekiwań klienta i do najnowszych trendów. Dodatkowo nasz zespół, który pracuje przy produkcji takich filmów animowanych, lubi eksperymentować, szukać nowych rozwiązań i ciągle doskonalić animację 3D. Każdy projekt jest inny ale innowacyjny i niepowtarzalny.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down