Videomarketing najlepszą współczesną reklamą

Internet i portale społecznościowe cieszą się największą, wciąż rosnąca popularnością jako źródło informacji i forma reklamy. Korzystajmy z tego! Warto wykorzystywać potencjał tych kanałów, przede wszystkim dlatego, że dzięki nim możemy dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, w różnym wieku, z różnych zakątków Polskich, a nawet świata. Wynika z tego, że najlepszym narzędziem marketingowym do opowiedzenia o sobie w Internecie jest film. Videomarketing podbija portale i strony.

Jaki film, taki produkt

Videomarketing nie ogranicza się do konkretnych branż, ofert czy tematów. Możemy pokazać i zareklamować wszystko i wszystkich. Sztuką jest jednak to, w jaki sposób to zrobimy i jaką jakość odzwierciedli film. Kiepski film, nieodpowiadający co najmniej aktualnym standardom odniesie skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego. Biorąc to pod uwagę, trzeba zatem przyłożyć do niego szczególną wagę bo przez pryzmat jakości, efektów, atrakcyjności i kreatywności włożonej w stworzenie filmu, widzowie będą odbierać całą markę i  nas samych.

Studio pełne pasji i profesjonalizmu

Studio Simple Frame istnieje od 20 lat. Tyle lat tworzenia filmów i obserwacji nieustannie zmieniającego się rynku i nieustannie zmieniających się trendów nauczyło nas na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę przy tworzeniu filmu. Na co zwracają uwagę widzowie i co oceniają najkrytyczniej.
W związku z tym że moda, szczególnie w tej branży, zmienia się bardzo dynamicznie. Widzowie potrzebują wciąż nowych bodźców, zaskoczeń. My jesteśmy na bieżąco z tym czego widz oczekuje od filmu. Wręcz staramy się mu zawsze dać coś więcej, coś nowego, coś czego na pewno jeszcze nie widział i nie zobaczy u innych.
Szkoła to szczególny temat, szczególne miejsce. Wymaga więc szczególnego przedstawienia. W zależności od profilu i charakteru szkoły oraz wieku uczniów filmy powinny pokazywać szkołę i naukę w różny sposób.

W naszym studio tworzeniem filmów zajmujemy się kompleksowo i bardzo indywidualnie.
Po pierwsze tworzymy scenariusza, nad którym pracujemy w porozumieniu ze szkołą. Kolejno nakręcamy sceny w najciekawszych miejscach. Ponadto w końcu zajmujemy całą postprodukcję, podczas której zajmujemy się złożeniem obrazu w ciekawy film, podłożeniem dźwięku i lektora (lub napisów) oraz dodaniem odpowiednich efektów specjalnych.
Wykorzystujemy aktualne nowości i najnowsze technologie. Żeby Twój film był unikatowy i niepowtarzalny staramy się zawsze dodawać jakieś kreatywne rozwiązanie, element od siebie.

Taki videomarketing śmiało możesz wykorzystać:
– na swoich WSZYSTKICH kanałach społecznościowych
– na stronie Internetowej
– podczas eventów szkolnych
– na dniach otwartych w Twojej szkole
– jako reklama dla partnerów biznesowych/ sponsorów

Jeśli masz pomysł na film dla swojej szkoły napisz nam swoje wytyczne. Wstępnie wycenimy Twoją wizję i doradzimy okiem profesjonalisty. Jeśli nie masz żadnej koncepcji, wspólnie stworzymy najlepszy dla Twojej szkoły scenariusz.

Zapraszamy do kontaktu!