Małymi kroczkami do celu

1993 roku powstaje Polska firma, która początkowo specjalizuje się jedynie w sprowadzaniu obuwia z Chin. Dopiero po sześciu latach przeprowadzanych transakcji zaczyna być więcej, paleta produktów poszerza się. Rozwój trwa. Wszystko toczy się się coraz szybciej, produktów jest coraz więcej. Aż 2012 staje się rokiem stałego napływania kolejnych zleceń, pozyskiwania nowych klientów poza Polską. A teraz… teraz zrobiliśmy dla Nich film promocyjny, który przedstawia obecną działalność niewątpliwie potężnej już firmy.

Film musi być adekwatny do firmy

Firmy, która dostarcza usługi globalnego pozyskiwania marketingu, rozwoju marki, QA/QC oraz rozwiązań logistycznych dla sprzedawców detalicznych. Vershold, bo o Nich mowa, oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie dostaw zarówno dla detalistów, dystrybutorów i innych branż. Bezsprzecznie są najskuteczniejszym dostawcą, oferują rozwiązania najlepsze dla swoich klientów, które pomagają w promowaniu marki, produktu bądź usługi. Film promocyjny, który dla nich stworzyliśmy musiał dokładnie wyrażać charakter firmy, być taki sam jak jak ona- nowoczesny, dynamiczny, skuteczny.

Najważniejsze jest indywidualne podejście

Po pierwsze największy nacisk postawiliśmy na innowacyjny, futurystyczny montaż. Tradycyjne ujęcia wzbogaciliśmy nowymi technologiami, dynamiczne przejścia, nasycone kolory. Przez pryzmat filmu promocyjnego odbieramy firmę i jakość jej usług. W związku z tym bardzo ważne żeby film przedstawiał firmę jako jej najlepszą wersję, był najlepszej jakości, przemyślany, dopieszczony w każdym detalu i wpisywał się w charakter działalności. Z pewnością droga rozwoju jaką przeszła firma Vershold zasługuje na specjalne potraktowanie i pokazanie firmy taką, jaką stała się dzięki ciężkiej pracy i dążeniu do celu. Dlatego właśnie film promocyjny podkreśla jej największe zalety, a efekty i muzyka podbijają modernistyczny charakter.