Streaming

Streaming wprowadza zupełnie nową erę zarówno w branżę filmową, zawodową i rozrywkową! Do niedawna były naszym jedynym oknem na świat. Dziś, mimo że po pandemii wracamy już do normalności, streamingi na stałe wpisały się w naszą codzienność. I już w niej zostaną na zawsze. Streamingi przede wszystkim pokazały nam, że wcale nie jesteśmy uzależnieni od miejsca i czasu. Dały nam ogromną swobodę. Żeby uczestniczyć w ulubiony wydarzeniu i zobaczyć wyczekiwana imprezę możemy po prostu…włączyć komputer, laptop czy telefon! Do tego dzisiejsza, innowacyjna technologia i rozwiązania pozwalają przeżywać je niemal namacalnie. Mimo, że wirtualnie!

Czym jest streaming video? To najprościej mówiąc relacja lub transmisja na żywo przez Internet jakiegoś wydarzenia. Nie możesz iść na szkolenie? Na odpowiedniej stronie w Internecie będzie ono transmitowane lub nagrane i zapisane. Dzięki temu w dowolnym miejscy na świecie możesz je zobaczyć.

  • Konferencje
  • Szkolenia i wykłady
  • Targi
  • Eventy branżowe
  • Wydarzenia rozrywkowe

We wszystkich imprezach teraz możesz w pełni uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy Internet i urządzenie do oglądania. My w Simple Frame chcemy nadać streamingom zupełnie nowy wydźwięk. Nie chcemy żeby była to tylko sztywna transmisja z jednego punku kamerowego. Chcemy Wam przekazać najwyższej jakości materiał, ciekawy i przede wszystkim taki, który sprawi, że poczujecie się jakbyście tam byli! Emocja i atmosfera wydarzenia jest bardzo trudna do przekazania. nam się to udaje!