Spot reklamowy – Kenwood

Simple Frame to profesjonalne studio filmowe, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu postprodukcji filmów typu spot reklamowy. Zespół naszych specjalistów posiada bogate doświadczenie w branży i wiedzę na temat najnowszych trendów i technologii. Dlatego też, współpracując z nami, możesz mieć pewność, że twój film będzie wyglądać profesjonalnie i zachwyci widzów.

Niedawno wykonaliśmy postprodukcję dla Kenwood, tworząc film typu spot reklamowy. W filmie zaproszeni zostajemy w podróż po smakach i zapachach z francuskim restauratorem Michellem Moranem, który wprowadza nas w świat gotowania jako przygody. Kenwood zaprezentował w nim swój robot kuchenny, który umożliwia łatwe i przyjemne gotowanie, nawet dla osób lubiących eksperymentować w kuchni.

 

Postprodukcja jest kluczowym etapem produkcji filmowej i odpowiada za finalny efekt realizacji. W trakcie montażu wzbogacamy film efektami specjalnymi oraz dodajemy napisy i głos lektora. Korygujemy także wszelkie niedoskonałości obrazu i dźwięku, które powstały w trakcie produkcji. W rezultacie, nasze filmy są stylowe i pełne charakteru.

Oprócz postprodukcji, oferujemy także przygotowanie materiału do emisji. Jako profesjonalne studio filmowe, zawsze dążymy do tego, by nasze realizacje były najwyższej jakości i spełniały wszelkie wymagania naszych klientów. Dlatego też, jeśli poszukujesz profesjonalnej i kompetentnej firmy, która pomoże Ci w realizacji swojego filmu, Simple Frame jest do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio:

https://simpleframe.pl/pl/postprodukcja/