Prezentacja biznesowa – Schöller

Projekt realizowany dla Schöller to przykład medium, jakim jest prezentacja biznesowa. Materiał przedstawia lody Schöller od Nestlé. Taki typ prezentacji pełni funkcje reklamową produktu. W tym wypadku, aby uatrakcyjnić kampanię, przedstawiliśmy produkt w różnych wariantach. Pozwala też filmowcom, montażystom i grafikom na pokazanie swoich umiejętności. Szczególnie zdjęcia różnych rodzajów produktów spożywczych: czekolady, orzechów, bez, wymagają świadomego podejścia.

Opieramy nasze prezentacje biznesowa na zbliżeniach i zmiennym tempie montażu, przyspieszeniach i ujęciach slow motion. Obraz jest sugestywny, pokazujemy lody, owoce oraz dodatki w taki sposób, że wpływają na inne zmysły, smaku i zapachu. Film jest nieco dłuższy, co pozwala na dokładną i szczegółową prezentacje produktów.

Studio filmowe Simple Frame odpowiedzialne było za postprodukcję oraz korekcję barwną. W przypadku produktów pochodzenia naturalnego szczególnie ważne jest, by kolory z jednej strony przyciągały wzrok, z drugiej wyglądały na naturalne. Wzbogacamy również nasze prezentacje biznesowe o opisy oraz głos lektora.

Studio produkcyjne Simple Frame ma na swoim koncie postprodukcje dla firm wielu branży. W naszym portfolio znajdują się również nasze prezentacje biznesowe, produkcje reklamowe oraz filmy promocyjne oparte na technikach animacji 3d oraz 2d. Współpraca z Schöller była dla nas ważnym doświadczeniem. Jesteśmy w pełni zadowoleni z jej efektów.