Dobra prezentacja multimedialna może dla firmy zdziałać cuda. Jest doskonałym narzędziem wizerunkowym, handlowym czy prezentacyjnym, a dzięki atrakcyjnej formie buduje profesjonalny obraz firmy, pomaga pozyskać nowych klientów czy buduje relacje z kontrahentami. W Simple Frame o tym wiemy, dlatego oferujemy Twojej firmie profesjonalne przygotowanie prezentacji multimedialnej, dostosowanej do Twoich oczekiwań. Wspólnie opracujemy pomysł, scenariusz i dobierzemy elementy wizualne, które ją wzbogacą.

Prezentacje mogą mieć różny kształt i cele, a wybór oprogramowania jak i wizualnych elementów zależy wyłącznie od oczekiwań. Prezentacje mogą realizować różnorodne zadania i cele. Potrzebujesz zbudować nowy wizerunek firmy? Stworzyć prezentację nowego produktu lub marki? Podsumować zyski podczas eventu firmowego lub konferencji? Nowoczesna, interaktywna prezentacja multimedialna spełni Twoje zamierzenia i w atrakcyjny sposób pozwoli się skomunikować z klientami, kontrahentami czy pracownikami Twojej firmy.

Prezentacje multimedialne wykonywane amatorsko nie realizują celów nowoczesnych firm. Mogą przekazywać treści i informacje, ale ich nienowoczesna forma i nudny, monotonny obraz nie przykuwa uwagi odbiorców, a tym samym nie spełnia swojej roli. Minęły już czasy, kiedy byliśmy skazani na nieśmiertelny PowerPoint i zmieniające się monotonnie slajdy w bardzo ubogiej oprawie graficznej. Teraz do dyspozycji pozostaje szereg narzędzi, które tworzą interaktywne materiały, stale utrzymujące poziom zainteresowania odbiorców. Slajdy zamieniamy w ciągłe, atrakcyjne animacje, a dodatkowe, animowane elementy, które prowadzący lub odbiorca uruchamia jednym kliknięciem nie pozwalają na nudę.

W Simple Frame opanowaliśmy do perfekcji wszystkie dostępne narzędzia do tworzenia nowoczesnych, interaktywnych prezentacji multimedialnych. Wstępny research pozwala nam dopasować scenariusz prezentacji do Twoich oczekiwań i formy odpowiedniej dla celu. Prezentacje tworzymy w technologii Flash oraz MotionDesign, ale na życzenie wykonamy również profesjonalną prezentację PowerPoint i Prezi. Dajemy gwarancję, że otrzymany od nas materiał będzie realizować cele Twojej firmy, a także pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy, przedstawiając ją jako interesującą i nowoczesną.