Niezwykłe oblicze technologii

Animacja komputerowa może mieć wiele zastosowań, a sposób jej tworzenia i dzisiejsze techniki pozwalają na stworzenie materiału multimedialnego dla każdej branży. Nawet przedstawienie skomplikowanego, najtrudniejszego tematu jest możliwe dzięki animacji komputerowej. Video explainer jest dużo lepszym sposobem na pokazanie zalet, charakterystyki, sposobu działania niż instrukcja obsługi.

Satis to nowa aplikacja, dzięki której można sprawniej zarządzać flotą samochodową. Temat trudny do przedstawienia ale nam się udało! Postawiliśmy na filmik animowany, który prostą animacją przedstawia działanie aplikacji. Dokładnie taki powinien być video explainer. Ciekawy graficznie, prosty, bardzo czytelny i budzący zainteresowanie. Dzisiaj graficy nie mają niemal żadnych ograniczeń w tworzeniu animacji. Video explainer coraz częściej przypomina film akcji, historię niż nudną instrukcję objaśniającą. Dzięki wyobraźni grafików i przemyślanemu scenariuszowi wychodzi prawdziwe dzieło. I to scenariusz właśnie odgrywa tu znacząca rolę! Trzeba poznać ofertę, mieć świeże, jasne spojrzenie na tworzenie filmów i animacji, nie bać się nowych pomysłów i rozwiązań. Dopiero wszystko to w połączeniu z doświadczeniem pozwoli napisać odpowiedni scenariusz.

 

 

W projektach takich jak ten dla Satis, filmik animowany jest najlepszym rozwiązaniem. Nieporównywalnie lepszym niż tradycyjny film, którym ciężko lub wręcz niemożliwie byłoby zbudować sytuację taką jak za pomocą animacji.

Animacja komputerowa w takim przypadku daje znacznie więcej rozwiązań i możliwości.

Każdy projekt, który wychodzi z naszego studio jest:

-niepowtarzalny bo innowacyjny

-ciekawy bo zaskakujący

-efektywny bo efektowny

Czekamy na kolejne projekty, nawet te pozornie najtrudniejsze do zrobienia.