Film promocyjny – GOOD FOR U

Jako studio Simple Frame stworzyliśmy film promocyjny dla GOOD FOR U. Jest to karta podarunkowa, dzięki której można korzystać z oferty wielu restauracji oraz salonów wellness & beauty w Warszawie z 50% zniżką. Miejsca zostały starannie wybrane, gdyż oferują wysoką jakość usług, profesjonalizm w obsłudze klientów oraz dobrą atmosferę panującą w lokalu.

Karty podarunkowe to dobry pomysł na prezent dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych oraz pewny sposób na budowę pozytywnego wizerunku. GOOD FOR U to luksusowy prezent, z możliwością wyboru i dostosowania go do własnych potrzeb i pragnień. Karty dostępne są w wersji plastikowej lub wirtualnej. Karty są aktywne przez 12 miesięcy i w tym czasie można ich użyć nieograniczona liczbę razy.

Filmowcy ze studia Simple Frame przygotowali krótki spot promujący karty podarunkowe. GOOD FOR U przedstawiliśmy jako rozwiązanie dla osób chcących spędzić czas w gronie najbliższych lub przeznaczyć go dla siebie. Powolny montaż oraz relaksacyjna muzyka wzmacniają wrażenie odpoczynku i rozrywki, które z kartą GOOD FOR U są na wyciągnięcie ręki.

Film promocyjny, film korporacyjny lub produktowy to tylko część oferty studia filmowego Simple Frame. Film jako narzędzie marketingowe efektywny jest przede wszystkim, gdy dobrano odpowiednią formę do treści. Specjaliści od filmu i animacji od lat doskonalą techniki tworzenia skutecznych obrazów promocyjnych.