Film promocyjny

Mówi się, że nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili. My sprawimy, że nie tylko będą mówić dużo i głośno ale również z zachwytem! Film promocyjny – to rewolucja w reklamie i marketingu. Dotychczasowe formy promocji usług czy miejsc opierały się przede wszystkim na tradycyjnych informatorach albo kolorowych plakatach.

Współczesny odbiorca jest zasypywany broszurami i ulotkami, których i tak nie ma czasu czytać, a nawet jeśli przeczyta to z tych informacji nie zostanie dużo w jego pamięci. Jest coraz bardziej wymagający i trudniej zaspokoić jego oczekiwania. Żeby przebić się przez natłok spraw, którymi jest codziennie zaabsorbowany i sprawić żeby zwrócił uwagę na naszą propozycję dla niego trzeba dać mu coś ciekawego. Coś co swoją nietuzinkową formą przykuje jego uwagę, a ciekawie przedstawionymi informacjami zaintryguje i zaczaruje.

W Simple Frame nie boimy się innowacyjnych rozwiązań i wykorzystujemy odważne pomysły. Tym właśnie wyróżniamy się na tle innych i tym właśnie wyróżnimy Ciebie. Dzięki temu, że na bieżąco śledzimy rynek i bardzo dobrze znamy się ludziach, wiemy czego oczekują, za czym podążają, czego im brakuje, a czego mają za dużo. Twoją usługę czy produkt przedstawimy tak, żeby wzbudziła ciekawość, a zarazem niedosyt i chęć skorzystania z przedstawionej w filmie oferty.
Film promocyjny jest świetnym rozwiązaniem i alternatywą dla reklamy. Tym bardziej, że można go umieścić w wielu kanałach. Jako element oferty biznesowej, eventu firmowego czy po prosty jako promocja w mediach społecznościowych.

Studio Simple Frame bardzo indywidualnie podchodzi do każdego projektu. Każdy film promocyjny staramy się stworzyć w wyjątkowy sposób. Chcemy żeby oddawał najlepsze cechy i zalety. Dzięki temu, że dysponujemy najlepszym sprzętem każdy film jest nie tylko ciekawy ale też wysokiej jakości.