Film na Facebooka Rainbow Tours kolejna postprodukcja przygotowana przez studio Simple Frame. Rainbow Tours to biuro podróży cieszące się popularnością i świetną opinią.

Rainbow Tours to biuro podróży cieszące się dużą popularnością i świetną opinią wśród klientów. W celu promocji swoich usług, dokonaliśmy postprodukcji formy jaką jest film na Facebooka. Simple Frame to specjalistyczne studio filmowe oferujące usługi w zakresie kompleksowej produkcji filmowej, w tym reklamy, filmów promocyjnych, szkoleniowych, animacji i reklamy internetowej. W swojej ofercie Simple Frame posiada również usługę postprodukcji, która jest niezwykle ważnym etapem przygotowywania materiału do emisji.

Studio ma w swojej ofercie usługi w zakresie kompleksowej produkcji filmowej. Oferujemy film reklamowy, film promocyjny, film szkoleniowy, tworzenie animacji czy reklamę internetową. W naszej ofercie jest też postprodukcja, która jest ostatnim etapem przygotowującym materiał do emisji. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu specjalistów zajmujących się postprodukcją, powstają filmy przykuwające uwagę i zapadające w pamięć.