Film korporacyjny – Zegrze

Film korporacyjny wyprodukowany przez studio Simple Frame dla jednostki wojskowej Zegrze. Produkcja filmu miała na celu ukazanie bogatej historii Centrum, jej zamierzeń, codziennych działań oraz programu szkoleń dla żołnierzy. Film taki jest doskonałym narzędziem o różnym zastosowaniu: może pełnić funkcję promocyjną, wizerunkową czy służyć jako narzędzie do komunikacji wewnętrznej. Filmy korporacyjne mogą skutecznie budować wizerunek firmy bądź instytucji,

Wszystkie etapy produkcji przeprowadziło Simple Frame – producent filmów typu film reklamowy, film korporacyjny czy film wizerunkowy dla firm i korporacji. Nasze filmy pozwalają wypromować marki, nowe produkty czy działania firm, do których na co dzień odbiorcy nie mają dostępu. Tworzymy również skuteczne animacje, dzięki którym łatwiej w przejrzysty i atrakcyjny sposób instruować klientów o działaniu produktów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Simple Frame, filmy korporacyjne tworzone przez naszą firmę są nie tylko efektowne, ale również merytoryczne i profesjonalne. Wiele lat doświadczenia w branży filmowej pozwala nam na stworzenie produktów, które trafiają do serc i umysłów odbiorców. Wszystko po to, aby nasze filmy były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również wywoływały silne emocje i pozostawały w pamięci na długo. Chcemy, aby nasze filmy były skuteczne, a zamawiające je firmy były z nich zadowolone. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.