Czym są filmy korporacyjne?

Dobra produkcja filmowa to nie tylko artystyczna wizja jego twórców o wysokich walorach estetycznych. Film to także narzędzie, tworzone w określonym celu, wywołujące określoną reakcję u odbiorcy. Takim narzędziem są coraz chętniej wykorzystywane filmy korporacyjne, które realizują zamierzenia firm i korporacji o wiele lepiej niż jakiekolwiek narzędzie marketingowe. Dzięki filmowi korporacyjnemu zrealizujemy cele Twojej firmy, dzięki dostarczeniu najwyższej jakości narzędzia, o walorach artystycznych i głęboko przemyślanym działaniu promocyjnym i marketingowym.

W jakim celu tworzy się filmy korporacyjne?

W Simple Frame produkujemy wszelkiego rodzaju filmy, które łączą w sobie doskonałą jakość i zachwycający efekt z realizacją zamiarów marketingowych naszych klientów. Produkcje filmów korporacyjnych naszego autorstwa mogą realizować różne cele. Film wizerunkowy stanowi zwykle narzędzie promocyjne i ukazuje korporację, jej codzienne lub okazjonalne działania oraz zespół w pozytywnym świetle, dzięki czemu buduje określoną opinię marce, wizerunek dla całej firmy lub działa korzystnie w momentach kryzysowych. Dzięki temu potencjalni kontrahenci, klienci czy przyszli pracownicy mają możliwość zapoznać się z jej działaniami, do których na co dzień nie mają dostępu. Klasyczne produkcje filmów korporacyjnych mają zwykle działanie promocyjne i reklamowe. Filmy rekrutacyjne czy szkoleniowe to także po części produkcje filmów korporacyjnych, łączące jednocześnie budowanie pozytywnego wizerunku firmy i w zależności od potrzeby pozyskiwanie nowych klientów, reklama firmy czy cele rekrutacyjne.

Dzięki brakowi ograniczeń co do emisji, firma może wykorzystać gotową produkcję filmu korporacyjnego jako spot reklamowy lub materiał do zamieszczenia w Internecie, mediach społecznościowych lub podczas wewnętrznych działań promocyjnych w firmie. Jednorazowa inwestycja w produkcję filmu korporacyjnego pozwala więc zrealizować różne cele.

Co jest ważne przy produkcji filmów korporacyjnych?

Produkcja filmu korporacyjnego, podobnie jak każdej innej produkcji filmowej nie jest możliwa bez odpowiednich przygotowań i zespołu. W Simple Frame wiemy, jak powinna przebiegać produkcja filmu korporacyjnego, aby efektywnie wykorzystać czas i środki finansowe, bez opóźnień i z maksymalnym zyskiem dla klienta. Stawiamy wyłącznie na najwyższą jakość. Aby ją osiągnąć, konieczne było stworzenie zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji filmów korporacyjnych oraz głębokim rozumieniu zasad i metod nowoczesnego marketingu. Nasze filmy korporacyjne to połączenie kompetencji, wiedzy i oczekiwań klienta, który na każdym etapie towarzyszy produkcji.

Współpraca z naszym studiem to gwarancja najwyższych kompetencji, jakości sprzętu oraz właściwego zrozumienia potrzeb danej produkcji. Nasze produkcje to nie tylko filmy korporacyjne, ale wszelkie produkcje filmowe, animacje oraz prezentacje multimedialne. Każda z naszych produkcji może pełnić rolę materiału reklamowego, promocyjnego, wizerunkowego czy szkoleniowego, można także dowolnie je łączyć, w zależności od potrzeb Twojej firmy czy marki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio z zakresu produkcji i postprodukcji filmów korporacyjnych.