Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Film korporacyjny

Czym są filmy korporacyjne?

Dobra produkcja filmów korporacyjnych to nie tylko artystyczna wizja jego twórców o wysokich walorach estetycznych. Taki film to także narzędzie, tworzone w określonym celu, wywołujące określoną reakcję u odbiorcy. Coraz częściej tworzymy filmy korporacyjne, które realizują zamierzenia firm i korporacji o wiele lepiej niż jakiekolwiek narzędzie marketingowe. Dzięki filmowi korporacyjnemu zrealizujemy cele Twojej firmy.

W jakim celu tworzy się filmy korporacyjne?

W Simple Frame produkujemy wszelkiego rodzaju filmy.  Łączą one w sobie doskonałą jakość i zachwycający efekt z realizacją zamiarów marketingowych naszych klientów. Produkcja filmów korporacyjnych naszego autorstwa realizuje różne cele. Film wizerunkowy stanowi zwykle narzędzie promocyjne i ukazuje korporację oraz zespół w pozytywnym świetle. Dzięki czemu buduje określoną opinię marce, wizerunek dla całej firmy. Dzięki temu potencjalni kontrahenci, klienci czy przyszli pracownicy mają możliwość zapoznać się z jej działaniami, do których na co dzień nie mają dostępu. Klasyczne produkcje filmów korporacyjnych mają zwykle działanie promocyjne i reklamowe. Filmy rekrutacyjne czy szkoleniowe to także po części produkcje filmów korporacyjnych. Jednocześnie budują pozytywny wizerunek firmy i pozyskują nowych klientów.

Dzięki brakowi ograniczeń co do emisji, firma może wykorzystać gotową produkcję filmu korporacyjnego jako spot reklamowy. Można tez go traktować jako materiał do zamieszczenia w Internecie, mediach społecznościowych lub podczas wewnętrznych działań promocyjnych w firmie. Jednorazowa inwestycja w produkcję filmu korporacyjnego pozwala więc zrealizować różne cele.

Co jest ważne przy produkcji filmów korporacyjnych?

Produkcja filmów korporacyjnych, podobnie jak wszystkie inne produkcje filmowe nie jest możliwa bez odpowiednich przygotowań i zespołu. W Simple Frame wiemy, jak powinna przebiegać produkcja filmu korporacyjnego. Staramy się efektywnie wykorzystać czas i środki finansowe, bez opóźnień i z maksymalnym zyskiem dla klienta. Stawiamy wyłącznie na najwyższą jakość. Aby ją osiągnąć, konieczne było stworzenie zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji filmów korporacyjnych oraz głębokim rozumieniu zasad i metod nowoczesnego marketingu. Nasze filmy korporacyjne to połączenie kompetencji, wiedzy i oczekiwań klienta, który na każdym etapie towarzyszy produkcji.

Współpraca z naszym studiem to gwarancja najwyższych kompetencji, jakości sprzętu oraz właściwego zrozumienia potrzeb danej produkcji. Nasze produkcje to nie tylko filmy korporacyjne, ale wszelkie produkcje filmowe, animacje oraz prezentacje multimedialne. Każda z naszych produkcji może pełnić rolę materiału reklamowego, promocyjnego, wizerunkowego czy szkoleniowego, można także dowolnie je łączyć, w zależności od potrzeb Twojej firmy czy marki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio z zakresu produkcji i postprodukcji filmów korporacyjnych.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down