Animacja produktowa

Animacja produktowa jest świetnym sposobem na przekonanie Klientów do skorzystania z Twojej oferty. Pokazuje funkcje produktów czy usług, korzyści, sposób ich działania. Dzięki temu możesz skutecznie przekonać do siebie i swojej oferty nowych Klientów. E-Containers to firma, która słuchając potrzeb na rynku stworzyła giełdę internetową zajmująca się transportem. Giełda e-containers to miejsce współpracy spedytorów i firm transportowych. Przede wszystkim bezpieczne, klarowne i genialne w swoim pomyśle miejsce szybkiej wymiany usług.

W studiu Simple Frame zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dla nich animację, która w bardzo przyjemny sposób pokazuje istotę i funkcjonowanie giełdy. Dzięki temu, że wybraliśmy technikę 2D animacja produktowa jest czytelna, miła w odbiorze i interesująca. Odpowiednio dobrany lektor opowiada na bieżąco o giełdzie i sposobie w jaki funkcjonuje. Animacja śmiało może być materiałem promocyjnym, na spotkanie biznesowe czy dodatkiem do oferty mailowej. Najwyższa jakość animacji i ciekawa kreacja sprawiają, że zyskuje nie tylko sympatię ale również zainteresowanie i zaufanie odbiorców. A to jest bardzo ważne w pozyskaniu nowych Klientów.

W Simple Frame zajmujemy się animacjami od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie, rozwój i kreatywność pozwalają na tworzenie coraz ciekawszych projektów. Dzięki temu, że animacją zajmujemy się kompleksowo nasi Klienci są spokojni i zaopiekowani na każdym etapie produkcji animacji. Pomagamy, doradzamy, projektujemy i produkujemy.