Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Pastelowa animacja 3D - MPack

Wyszukiwanie

Animacja 3D to świetny sposób na promowanie i reklamowanie swojej firmy. Animacja zachwyciła i już od lat rośnie w popularność, coraz więcej osób z niej korzysta. Animacja 3D jest doskonałym sposobem na tworzenie reklam, prezentacji, filmów. Powstaje coraz więcej sprzętu, programów i gadżetów do tworzenia animacji. Dzięki temu animacje są coraz nowocześniejsze, ciekawsze. Dlatego animacje 3D to świetny sposób na promocję i reklamę Twojej oferty oraz budowanie wizerunku.

 

 

Fenomen animacji polega na tym, że można stworzyć każdy obiekt, postać, rzeczywistość, świat... Poza tym mogą być one w bardzo różnym stylu, charakterze. Dokładnie tak jak zrobiliśmy to dla MPack. Właśnie za pomocą animacji pokazaliśmy czym zajmuje się firma. Postawiliśmy bardzo duży nacisk na scenariusz i historię animacji. Pokazaliśmy na przykładzie z codziennego życia na czym polega praca MPack. Przeszliśmy również przez jej wszystkie etapy. Żeby animacja była zrozumiała i łatwa w odbiorze użyliśmy lekkiego stylu, pastelowych kolorów. Dzięki temu animacja budzi bardzo przyjemne i sympatyczne emocje.

Tak jak widać animacja to nie tylko bajki i rozrywka dla najmłodszych. To również świetny materiał marketingowy! Ciekawa promocja i reklama produktów oraz fantastyczny sposób budowania wizerunku firmy w oczach odbiorców.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down