Z miłości do filmu – produkcja filmów

Produkcja filmów to nasza ogromna pasja i powołanie. Daje nam poczucie spełnienia, zadowolenia, rozwoju. Sam proces produkcji jest bardzo intensywny, bywa stresujący ale cały nasz wysiłek i włożony trud rekompensuje efekt końcowy. Kiedy film w ostatecznej wersji wychodzi z naszej montażowni, gdy spełniliśmy wszystkie oczekiwania klienta, a film przynosi zakładane rezultaty. Oglądający są zachwyceni i zaskoczeni.

Wszystko to daje nam – twórcom i organizatorom każdej produkcji filmów, niesamowitą satysfakcję, poczucie, że jesteśmy potrzebni i ładuje ogromną dawką energii na kolejne produkcje. Każdy sukces klienta traktujemy jako nasz własny. Produkcja filmów to wyzwanie. Za każdym razem inne. Jedne są mniej skomplikowane, inne bardziej. Ale to właśnie podjęcie najtrudniejszego wyzwania i sprostanie mu, rozwija i cieszy nas najbardziej.

Profesjonalizm i pasja

Powiedzenie mówi, że jeśli wybierzemy pracę, którą kochamy, nie przepracujemy ani jednego dnia. Tak jest z naszym całym zespołem. Dlatego wybraliśmy tę, a nie inną branżę i miejsce pracy. Dom produkcyjny i plan zdjęciowy to nasze miejsce na ziemi!

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Plany zdjęciowe, które organizujemy są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, jesteśmy przygotowani tak, żeby nic nas nie zaskoczyło. A jeśli nawet przyjdzie nam się zmierzyć z jakąś złośliwością losu, doświadczenie i spryt pozwala szybko się z tym uporać.

Mimo założeń scenariuszowych, na planie nasz reżyser i operatorzy, zainspirowani miejscem i okolicznościami zawsze wymyślą jakieś rozwiązanie, które wzbogaci film o ciekawe ujęcie kamery czy zagranie aktora. Dzięki temu nakręcony materiał jest bardziej ciekawy i zaskakujący niż miał być. Powstawanie filmów zamyka postprodukcja, która również potrafi zaskoczyć i dużo wnosi do efektu końcowego. Na tym etapie nieoczywista kreatywność montażysty i naszych grafików ma fundamentalne znaczenie.

Dobra ekipa to dobry film

Oczywiście żadnego z tych etapów nie zrealizowalibyśmy na takim poziomie gdyby nie dobry sprzęt, którym dysponujemy. Każdy z zespołu dokłada swoją cegiełkę do powstania filmu. Produkcja filmów jest złożonym ale niesamowicie twórczym procesem otwierającym dużo drzwi i nowych horyzontów. Staramy się, żeby w każdym naszym projekcie było to czuć i nikt nie miał wątpliwości, że to co robimy płynie z czystej pasji i miłości do filmów.