Z miłości do filmu – produkcja filmów

Produkcja filmów to nasza ogromna pasja i powołanie. Daje nam poczucie spełnienia, zadowolenia, rozwoju. Sam proces produkcji jest bardzo intensywny, bywa stresujący ale cały nasz wysiłek i włożony trud rekompensuje efekt końcowy. Kiedy film w ostatecznej wersji wychodzi z naszej montażowni, gdy spełniliśmy wszystkie oczekiwania klienta, a film przynosi zakładane rezultaty. Oglądający są zachwyceni i zaskoczeni.

Wszystko to daje nam – twórcom i organizatorom każdej produkcji filmów, niesamowitą satysfakcję, poczucie, że jesteśmy potrzebni i ładuje ogromną dawką energii na kolejne produkcje. Każdy sukces klienta traktujemy jako nasz własny. Produkcja filmów to wyzwanie. Za każdym razem inne. Jedne produkcje są mniej skomplikowane a inne bardziej. Ale to właśnie podjęcie najtrudniejszego wyzwania i sprostanie mu, rozwija i cieszy nas najbardziej.

Profesjonalizm i pasja

Powiedzenie mówi, że jeśli wybierzemy pracę, którą kochamy, nie przepracujemy ani jednego dnia. Tak jest z naszym całym zespołem. Dlatego wybraliśmy tę, a nie inną branżę i miejsce pracy. Dom produkcyjny i plan zdjęciowy to nasze miejsce na ziemi!

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Plany zdjęciowe, które organizujemy dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach i jesteśmy przygotowani tak, że nic nas nie zaskakuje. A jeśli nawet przyjdzie nam się zmierzyć z jakąś złośliwością losu, doświadczenie i spryt pozwala szybko się z tym uporać.

Mimo założeń scenariuszowych, na planie nasz reżyser i operatorzy, zainspirowani miejscem i okolicznościami zawsze wymyślą jakieś rozwiązanie, które wzbogaci film o ciekawe ujęcie kamery czy zagranie aktora. Dzięki temu nakręcony materiał jest bardziej ciekawy i zaskakujący niż miał być. Powstawanie filmów zamyka postprodukcja, która również potrafi zaskoczyć i dużo wnosi do efektu końcowego. Na tym etapie nieoczywista kreatywność montażysty i naszych grafików ma fundamentalne znaczenie.
produkcja filmów

Dobra ekipa to dobry film

Oczywiście żadnego z tych etapów nie zrealizowalibyśmy na takim poziomie gdyby nie dobry sprzęt, którym dysponujemy. Każdy z zespołu dokłada swoją cegiełkę do powstania filmu. Produkcja filmów jest złożonym ale niesamowicie twórczym procesem otwierającym dużo drzwi i nowych horyzontów. Staramy się, żeby w każdym naszym projekcie było to czuć i nikt nie miał wątpliwości, że to co robimy płynie z czystej pasji i miłości do filmów.