Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Filmowanie konferencji

Film jako pamiątka i reklama

Konferencja EMC for Business to największe takie wydarzenie zrzeszające praktyków i miłośników branży EMC w Polsce. W 2018 roku odbyła się kolejna edycja tego spotkania, z którego tym razem nakręciliśmy ciekawy materiał. Sfilmowana konferencja ma bardzo wiele zastosowań, można wykorzystać ją w wielu celach i na wiele sposobów. Oczywiście może być formą pamiątki dla organizatorów, występujących i sponsorów. Przede wszystkim jednak filmowanie konferencji to świetny materiał promujący kolejne edycje wydarzeń i markę organizatora.

Sztuka tworzenia filmu z eventu

Filmowanie konferencji wymaga doświadczenia i wyczucia. Z nakręconego materiału trzeba wyłapać najważniejsze i najciekawsze momenty. Należy okazać reakcję i emocja uczestników w trakcie trwania konferencji. Warto również uatrakcyjnić film z konferencji wypowiedziami organizatorów, ważnych prelegentów lub sponsorów. Dokładnie tak, jak zrobiliśmy to w przypadku konferencji EMC. Takie zabiegi zawsze dobrze działają na odbiór filmu. Dzięki temu film staje się bardziej autentyczny i bliższy odbiorcy. A to wpływa na późniejszy sukces.

Każdy etap tworzenia filmu jest ważny

W stworzeni dobrego filmu z konferencji bardzo ważnym procesem jest montaż zarówno obrazu jak i dźwięku. Film z konferencji, obojętnie czego by dotyczyła, powinien by dynamiczny, ekspresyjny, ciekawy. Swoja formą musi zaciekawić odbiorcę, zachęcić nie tylko do obejrzenia filmu do końca ale też uczestnictwa w kolejnej konferencji. Filmując konferencję EMC wiedzieliśmy, że musimy zgromadzić dość materiału żeby montażysta stworzył dużo dynamicznych przejść, wykorzystał ciekawe techniki. Filmowi charakteru dodaje także muzyka, która dobrana został bardzo przemyślnie. Filmowanie konferencji jest najlepszym sposobem na skrótowe pokazanie co się na niej działo i zachęcenie do następnej.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down