Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Studio dźwiękowe

Dźwięk w parze z obrazem

Studio dźwiękowe Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie udźwiękowienia spotów telewizyjnych, filmów krótkometrażowych, reklam radiowych czy internetowych. Działamy kompleksowo, oferując nie tylko sam etap postprodukcji, ale wszystkie prace nad tworzeniem filmów. Zajmujemy się kreacją i stworzeniem odpowiedniego scenariusza, przez produkcję, aż do emisji materiału. Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu dźwiękowego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekipa dźwiękowa to grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz wykształceniem muzycznym. Korzystając ze swojej wiedzy, skupiają się na każdym najmniejszym detalu, po to, by efekcie wyprodukować profesjonalną ścieżkę dźwiękową.

Dźwięki w każdej postaci

Tworzymy filmy animowane i animacje komputerowe 2D i 3D, pliki emisyjne, filmy instruktażowe, promocyjne, korporacyjne i reklamowe, a także zaawansowane efekty wizualne i dźwiękowe. Zajmujemy się także nagrywaniem głosów lektorskich (polskich oraz obcojęzycznych), a także ich korektą. Posiadamy bogatą bazę głosów lektorskich, z której na pewno każdy klient wybierze odpowiedni głos do swojej produkcji.

Najbardziej słuchamy naszych klientów!

Wszystko po to, by nasze realizacje spełniały oczekiwania klientów, a w efekcie były opłacalną inwestycją biznesową na przyszłość. Na każdym etapie tworzenia, do dyspozycji klientów czeka grono profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstające produkcje spełniały oczekiwania klientów i realizowały zaplanowaną dla marki strategię marketingową.

Współpracujemy z najlepszymi!

Realizatorem dźwięku naszych produkcji jest ceniony polski operator i realizator dźwięku Radosław Ochnio. Nagrodzony Europejską Nagrodą Filmową za najlepszy dźwięk do filmu „11 minut”. Na swoim dźwiękowym koncie ma również dzieła polskiej kinematografii takie jak „Beksińscy”, „Kler”, „Dzień czekolady”, „Sługi wojny” Na co dzień współpracuje z naszym Domem Produkcyjnym Simple Frame przy produkcjach spotów reklamowych realizując dźwięk na najwyższym poziomie. Dzięki filmowemu doświadczeniu każda wychodząca spod naszych skrzydeł reklama zachwyca nie tylko ciekawym obrazem ale przede wszystkim czystym, charyzmatycznym dźwiękiem i efektami.

Rola dźwięu

Dźwięk w każdym dziele audiowizualnym odgrywa ogromną rolę, w reklamie przede wszystkim. Ze względu na krótki czas trwania spotu reklamowego trzeba maksymalnie zagospodarować każdą sekundę i mądrze wykorzystać środki przekazu żeby zadziałać na odbiorców. Dźwięk nadaje charakteru, kieruje na odpowiedni tor i wzbudza konkretne emocje co jest szczególnie ważnym zabiegiem w spocie reklamowym. Stworzenie krótkiego, skondensowanego filmu, który w ciągu kilku sekund ma zaciekawić, wzbudzić emocje, zakorzenić się w świadomości widza i przekazać pewne informacje jest prawdziwym wyzwaniem zarówno dla twórców obrazu jak i dźwięku. Często rola dźwięku i dobrego współgrania z obraniem jest bagatelizowana przez studia. Pewnie dlatego współcześnie ciężko o dobrą, sprytną i zapadająca w pamięć reklamę.

Tworzymy z pasji

Studio dźwiękowe tworzą pasjonaci i miłośnicy filmów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i z równym zapałem. Lubimy bawić się obrazem, łączymy różne style, z których powstają nowatorskie i niepowtarzalne rzeczy. Nasze kreatywność i nieszablonowość dają nam nieograniczone możliwości i już dawno pozbawiły jakichkolwiek granic. W połączeniu z wyczuciem, wrażliwością dźwiękową i doświadczeniem Radosława Ochnio, w naszym studiu powstają projekty na miarę największych Domów Produkcyjnych.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down