Studio Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie udźwiękowienia spotów telewizyjnych, filmów fabularnych oraz krótkometrażowych, reklam radiowych czy internetowych. Działamy kompleksowo, oferując nie tylko sam etap postprodukcji, ale wszystkie prace nad tworzeniem filmów. Zajmujemy się kreacją i stworzeniem odpowiedniego scenariusza, przez produkcję, aż do emisji materiału.

Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu dźwiękowego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekipa dźwiękowa to grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz wykształceniem muzycznym. Korzystając ze swojej wiedzy, skupiają się na każdym najmniejszym detalu, po to, by efekcie wyprodukować profesjonalną ścieżkę dźwiękową.

Tworzymy filmy animowane i animacje komputerowe 2D i 3D,pliki emisyjne, filmy instruktażowe, promocyjne, korporacyjne i reklamowe, a także zaawansowane efekty wizualne i dźwiękowe. Zajmujemy się także nagrywaniem głosów lektorskich (polskich oraz obcojęzycznych), a także ich korektą. Posiadamy bogatą bazę głosów lektorskich, z której na pewno każdy klient wybierze odpowiedni głos do swojej produkcji.

Wszystko po to, by nasze realizacje spełniały oczekiwania klientów, a w efekcie były opłacalną inwestycją biznesową na przyszłość. Na każdym etapie tworzenia, do dyspozycji klientów czeka grono profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstające produkcje spełniały oczekiwania klientów i realizowały zaplanowaną dla marki strategię marketingową.