Dźwięk w parze z obrazem

Studio dźwiękowe Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie udźwiękowienia spotów telewizyjnych, filmów krótkometrażowych, reklam radiowych czy internetowych. Działamy kompleksowo, oferując nie tylko sam etap postprodukcji, ale wszystkie prace nad tworzeniem filmów. Zajmujemy się kreacją i stworzeniem odpowiedniego scenariusza, przez produkcję, aż do emisji materiału. Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu dźwiękowego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekipa dźwiękowa to grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem oraz wykształceniem muzycznym. Korzystając ze swojej wiedzy, skupiają się na każdym najmniejszym detalu, po to, by efekcie wyprodukować profesjonalną ścieżkę dźwiękową.

Dźwięki w każdej postaci

Tworzymy filmy animowane i animacje komputerowe 2D i 3D, pliki emisyjne, filmy instruktażowe, promocyjne, korporacyjne i reklamowe, a także zaawansowane efekty wizualne i dźwiękowe. Zajmujemy się także nagrywaniem głosów lektorskich (polskich oraz obcojęzycznych), a także ich korektą. Posiadamy bogatą bazę głosów lektorskich, z której na pewno każdy klient wybierze odpowiedni głos do swojej produkcji.

Najbardziej słuchamy naszych klientów!

Wszystko po to, by nasze realizacje spełniały oczekiwania klientów, a w efekcie były opłacalną inwestycją biznesową na przyszłość. Na każdym etapie tworzenia, do dyspozycji klientów czeka grono profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstające produkcje spełniały oczekiwania klientów i realizowały zaplanowaną dla marki strategię marketingową.

Rola dźwięu

Dźwięk w każdym dziele audiowizualnym odgrywa ogromną rolę, w reklamie przede wszystkim. Ze względu na krótki czas trwania spotu reklamowego trzeba maksymalnie zagospodarować każdą sekundę i mądrze wykorzystać środki przekazu żeby zadziałać na odbiorców. Dźwięk nadaje charakteru, kieruje na odpowiedni tor i wzbudza konkretne emocje co jest szczególnie ważnym zabiegiem w spocie reklamowym. Stworzenie krótkiego, skondensowanego filmu, który w ciągu kilku sekund ma zaciekawić, wzbudzić emocje, zakorzenić się w świadomości widza i przekazać pewne informacje jest prawdziwym wyzwaniem zarówno dla twórców obrazu jak i dźwięku. Często rola dźwięku i dobrego współgrania z obraniem jest bagatelizowana przez studia. Pewnie dlatego współcześnie ciężko o dobrą, sprytną i zapadająca w pamięć reklamę.

Tworzymy z pasji

Studio dźwiękowe tworzą pasjonaci i miłośnicy filmów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i z równym zapałem. Lubimy bawić się obrazem, łączymy różne style, z których powstają nowatorskie i niepowtarzalne rzeczy. Nasze kreatywność i nieszablonowość dają nam nieograniczone możliwości i już dawno pozbawiły jakichkolwiek granic. W połączeniu z wyczuciem, wrażliwością dźwiękową i doświadczeniem Radosława Ochnio, w naszym studiu powstają projekty na miarę największych Domów Produkcyjnych.