Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Film wizerunkowy

Żeby firma odniosła sukces potrzebny jest film wizerunkowy. Nie wystarczy duży kapitał, wielu pracowników i nowoczesna siedziba. Oczywiście to wszystko świadczy o powodzeniu i o tym , że firma jest rozwojowa. Jednak do sukcesu potrzeba czegoś więcej, czegoś co trudno kupić- dobrego wizerunku! To jak odbierają nas inni buduje się latami. Na wizerunek składa się wiele elementów, które świadczą czy będzie on pozytywny czy negatywny. Jakość produktów i usług, zadowolenie klientów, reklama. Wszystko to kreuje konkretny wizerunek. Żeby jednak wzmocnić swoje pozytywne strony, nie dać o sobie zapomnieć i utrzymać się na rynku potrzebny jest dobry film wizerunkowy.

Film wizerunkowy powinien przedstawiać firmę w oczach najważniejszych dla niej osób- klientów, jako tą, z którą warto współpracować. Dopiero wtedy jest dobrym wyborem i nie zawiedzie pod żadnym względem. Taką formę komunikacji z klientami wybrała firma Infracert. Są oni polską jednostką specjalizującą się w działalności oraz wsparciu polskiego rynku kolejowego. Współpracuje z grupą kilkudziesięciu przedsiębiorców zarówno polskich, jak też europejskich. W związku z ich globalnym zasięgiem film wizerunkowy, który przygotowaliśmy jest w języku angielskim. To świetny chwyt, który robi film bardzo uniwersalnym. Scenariusz i techniki, których użyliśmy do nakręcenia i montażu filmu, dorównują jakością międzynarodowym produkcjom.

Film wizerunkowy
Nie odbiegają również najnowszym standardom w tego typu projektach multimedialnych. Zależało nam, żeby film oddawał w stu procentach wizerunek jaki już miała i chciała podtrzymać w oczach kontrahentów firma Infracert. Przedstawiliśmy markę w najlepszym świetle. Prężna, sumienna, nowoczesna firma, pracująca według najwyższych standardów i dbająca o najlepszą jakość. Taki film wizerunkowy nie tylko utwierdzi obecnych kontrahentów w przekonaniu, że dokonali najlepszego wyboru współpracując z tą firmą. Przekona również do podjęcia współpracy nowych.
Przez pryzmat filmu- jego jakość, wykonanie, pomysł, będzie odbierana firma, usługi jakie wykonuje, produkty, które proponuje. Dlatego właśnie bardzo ważne jest żeby był ciekawy i nowoczesny. Taki jak film wizerunkowy dla Infracert .

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down