Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Film szkoleniowy

Nieznane znane miejsca

Lotnisko  im. F. Chopina w Warszawie jest największym w Polsce. Codziennie przewija się przez nie tysiące ludzi. Coraz chętniej korzystamy z wygody w podróżowaniu jaką niewątpliwie zapewnia nam transport samolotem. Nieważne czy wybieramy się w daleką podróż na inny kontynent czy do sąsiedniego państwa. Samolot stał się zarówno prestiżową jak i coraz popularniejszą formą podróżowania. Jednak czy zastanawialiście się ile ludzi pracuje nad tym, żeby sam pobyt na lotnisku był komfortowy? Odprawa sprawna? Lotnisko zadbane i bezpieczne? Jak wygląda praca na tak dużym obiekcie? Czy w ogóle zdajemy sobie sprawę jak ogromne jest lotnisko? Nas temat bardzo zaciekawił. Dlatego z przyjemnością i ogromną ciekawością zrobiliśmy dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Służb Lotniskowych film szkoleniowy. Film ten pokazuje od zaplecza Lotnisko Chopina w Warszawie.

Film pokaże czego nie widać

Dzięki filmowi możemy dowiedzieć się rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zaobserwować będąc podróżującymi. W tym filmie szkoleniowym zobaczymy również jak zmieniło się lotnisko od czasu jego otwarcia w 1934 roku do dzisiaj. Zderzenie starych fotografii ze współczesnym obrazem lotniska, osadzonym w nowoczesnym montażu daje świetny efekt. Pozwala zobaczyć podróży nie tylko samolotem ale też podróży w czasie. Możemy porównać jak zmieniło się lotnisko, jak rozwinęło. W związku właśnie z tym rozwojem w 2008 roku zaczął działać Centralny Ośrodek Szkolenia Służb Lotniskowych. Wychodząc naprzeciw pasażerom i ich potrzebom oferuje szeroką gamę szkoleń ukierunkowanych na branżę lotniskową i lotniczą, między innymi z ochrony lotnictwa, pierwszej pomocy, technik interwencji czy profesjonalnej obsługi klienta/ pasażera. Film szkoleniowy przedstawia zakres działalności Centralnego Ośrodka Szkolenia i zawiera informacje o lotnisku. Informacje, których pewnie nie dowiedzielibyśmy się w inny sposób.

Trzeba wykorzystać wszystkie możliwości

Jeśli film, tak jak ten, ma szkolić odbiorcę, musi przede wszystkim zaciekawić i w przyjemny sposób przedstawiać fakty i ciekawostki. Informacje zawarte w nim powinny być przekazane w niebanalny, przemyślany i dynamiczny sposób, a to już kwestia dobrego wyczucia reżysera i nowoczesnego podejścia montażysty. Tak duża przestrzeń jaką jest lotnisko z jednej strony daje dużo możliwości kręcenia i dobrych ujęć, jednak z drugiej jest prawdziwym wyzwaniem do mądrego sfilmowania tego co na niej się dzieje. Do tego filmu szkoleniowego idealnie wykorzystaliśmy warunki lotniska, pogody. Reżyser filmu zrealizował materiał dokładnie tak jak tego chciał wykorzystując potencjał miejsca. We współpracy z montażystą powstał nowoczesny, dynamiczny film, który zaledwie w dwóch minutach mieści historię z informacjami, które stanowią ciekawostkę i zarys tego co dzieje się na co dzień na lotnisku, a z czego nie zdawaliśmy sobie sprawy.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down