Webinary istniały już od jakiegoś czasu. Nie cieszyły się jednak dużym powodzeniem. Dopiero trudna sytuacja, która zmusiła nas do wdrożenia specjalnych środków ostrożności zmieniła tę sytuację. Nie mogąc uczestniczyć w klasycznych szkoleniach czy wykładach organizatorzy postawili na video webinar. I właśnie tak, z mało popularnych stały się najbardziej pożądanym sposobem edukacji i rozwoju.

Ciężko było przekonać się do webinarów. Przede wszystkim dlatego bo nie do końca wierzyliśmy w ich skuteczność. Poza tym większość sądziła, że to trudne i skomplikowane. Nic bardziej mylnego! Okazało się, że video webinar jest równie skuteczny to tradycyjne prowadzone zajęcia. Wręcz ma znacznie więcej zalet! Po pierwsze webinary to ogromna oczszędność czasu. Zamiast marnować czas na dojazdy lub kilkudniowy wyjazd na drugi koniec kraju możemy wykorzystać go na coś innego. Wystarczy zalogować się w odpowiednim czasie na webinar i uczestniczyć w samych zajęciach. Wygodnie, w domu, w weekend, w zupełnie innym miejscu. To kolejna zaleta- mobilność. Nie ważne gdzie, ważne żeby był laptop i połączenie z Internetem. Video na webinar jest interaktywne. W związku z tym na bieżąco można zadawać pytania czy komunikować się z innymi uczestnikami.

W Simple Frame tworzymy interaktywne video na webinary. Bacznie obserwujemy rynek, widzimy jak się zmienia. My zmieniamy się razem z nim! Już od dawna tworzymy materiały interaktywne. Wiedzieliśmy, że wprowadzenie nauki online jest tylko kwestią czasu. Dzięki temu mamy duże doświadczenie, wiemy na czym się skupić i jak powinien wyglądać skuteczny webinar. Najwyższa jakość połączona z ciekawą i efektywną kreacją. Na to stawiamy bo to działa!