Nasze teledyski

Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy ponad 150 filmów – teledyski dla artystów i zespółów z każdego kontynentu świata! Od muzyki klasycznej, przez rock, folk, elektronikę, a kończąc na hip-hopie. Pomnagaliśmy debiutantom i współpracowaliśmy z absolutnymi gigantami światowej muzyki, jak legendarny zespół Dead Can Dance, czy Berlin: autorzy jednego z największych hitów w historii, czyli „Take My Breath Away” z filmu Top Gun. Naszymi klientami są Spinnin’ Records, Armada Music, Sony Music, Warner Music czy Universal. Odezwij się i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dlaczego nasze teledyski?

Za pomocą nowoczesnych technik i indywidualnego podejścia do Artysty, w każdym teledysku podkreślamy wyjątkową osobowość twórcy i muzyki jaką śpiewa, jego indywidualność oraz przekaz piosenki.

Dzięki temu obrazem nadajemy charakter każdemu singlowi. Powstaje wspaniała opowieść, która potrafi zaciekawić i zaskoczyć fanów. Ponadto oprócz muzyki, fani dostają prawdziwe widowisko, pewną historię opowiedzianą piosenką. Dlatego właśnie klipy są tak wyczekiwane przez fanów Artysty.

W SIMPLE FRAME zapewniamy kompleksową produkcję każdego projektu. Od powstania scenariusza, organizacje produkcji, zdjęcia na planie, po zaawansowaną postprodukcję. Klipy mogą być różne – minimalistyczny, z rozmachem, klasyczne czy bardziej zwariowane i abstrakcyjne – wszystko jest sztuką i wszystko możemy stworzyć.

Na każdym etapie pracy ściśle współpracujemy z Artystą. Teledyski muszą być wizją nie tylko reżysera ale przede wszystkim Wykonawcy piosenki. Dzięki temu, że znamy wiele technik i sposób kręcenia prosto z planów filmowych, wiemy jak zachwycić widza. Natomiast dzięki bacznej obserwacji rynku muzycznego, wiemy co jest w trendach, czego jest za dużo, a czego za mało w świecie muzyki. To daje nam wyznacznik pracy.

Jednak pomijając aspekty sprzętu i techniczne nowości… My przede wszystkim kochamy to co robimy i to właśnie skazuje nas na sukces!