Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Streaming video - Arabian Travel Market

Wyszukiwanie

Dzisiejsza rzeczywistość potrafi być bardzo zaskakująca. Przez to coraz ciężej coś zaplanować i przewidzieć. Streaming video jest odpowiedzią na takie sytuacje. Technologia bardzo szybko się rozwija. Dzięki temu szybko możemy znaleźć odpowiedź na nasze problemy. Streaming pozwala nam, mimo przeciwności i mimo ograniczeń, uczestniczyć w ulubionych wydarzeniach. Zarówno wydarzeniach naukowych, szkoleniowych jak i rozrywkowych. Konferencje, targi, szkolenia czy imprezy masowe- wszystkie je możemy streamingować! Co to w ogóle znaczy? My jedziemy z kamerami na wydarzenie, a Ty oglądasz je na żywo lub jako zmontowana relacja u siebie w domu. W domu, na wakacjach, podczas podróży. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze sowich planów i ulubionych eventów. Zawsze jesteś w centrum wydarzeń.

 

 

Wystarczy jedynie dostęp do Internetu oraz telefon, laptop lub tablet. Oglądasz gdzie i kiedy chcesz. Może się wydawać, że taka forma jest znacznie gorsza niż fizyczne uczestnictwo. Wcale nie! dzisiejsza technologia i jakość sprzętu pozwala na produkcję prawdziwie magicznych i ciekawych relacji.

 

W Simple Frame zależy nam żeby jakość zawsze była na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego organizujemy i produkujemy streamingi przy pomocy najwyższej klasy sprzętu! Co robimy, aby nasi widzowie byli zadowoleni:

- Mamy najlepszych profesjonalistów, którzy produkują streaming.

- Jesteśmy zawsze w gotowości 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek problemów rozwiążą je natychmiast i z zachowaniem wysokiej jakości.

- Streaming z każdego wydarzenia można oglądać na żywo lub nagrać.

Zapraszamy do Simple Frame najlepszy dostępny streaming wydarzeń!

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down