Spoty Korporacyjny

Duże firmy, świadczące wiele usług i mające klientów na całym świecie powinny szczególnie dbać o swój wizerunek. Spot korporacyjny to najlepszy sposób na multimedialne przedstawienie się obecnym i przyszłym klientom. W krótki i ciekawy sposób pokazuje najważniejsze wydarzenia z historii firmy i rodzaje usług. Taki spot korporacyjny służy zarówno jako wizytówka korporacji ale również świetny dodatek do prezentacji biznesowych. Spot korporacyjny z powodzeniem uświetni targi czy eventy branżowe. Z pewnością przyciągnie wzrok gości na takich imprezach i zapadnie w pamięć. Żeby tak jednak było trzeba przyłożyć się do jego wykonania.

W Simple Frame od lat pracujemy dla firm i korporacji tworząc dla nich animacje, filmy czy spoty korporacyjne. Sposób działania jest zazwyczaj ten sam, choć same projekty zupełnie różne. jedne bardziej, inne mniej wymagające. Niektóre firmy stawiają na tradycyjny film, inne na aniamcję. Również styl i charakter projektów różni się od siebie. Jednak pewne elementy naszej pracy pozostają niezmienne. Przede wszystkim dokładnie poznajemy firmę i jej ofertę. Kolejno pracujemy nad scenariuszem i ustalamy jaką lub jakimi technikami będziemy tworzyć spot korporacyjny. Tu, dzięki latom pracy w branży, nasze pole do popisu jest wręcz nieograniczone. Poza tym, zespół Simple Frame to bardzo kreatywni twórcy. W połączeniu z najlepszej jakości sprzętem powstają bardzo ciekawe prace.

Spot korporacyjny, który stworzyliśmy dla firmy PartnersPol jest hybrydą filmu z nowoczesną animacją. Przez to, że chcieliśmy skupić uwagę na obrazie nie dodawaliśmy lektora. Napisy krótkie ale konkretne przekazują widzowi najważniejsze informacje o firmie. Spot jest osadzony w dość dynamicznej ale równocześnie pełnej zwrotów i tajemniczości muzyce, co oczywiście również jest celowym zabiegiem. Na każdym etapie pracy nad spotem ściśle współpracowaliśmy z firmą PartnersPol. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!