Nieustannie szukamy nowych, lepszych rozwiązań dla siebie i swoich firm. W filmie, animacji czy fotografii również. Jedną z innowacyjnych technik, szczególnie dla reklamy i marketingu jest rendering produktów. Żeby sprzedaż była coraz większa, a promocja produktów skuteczna firmy inwestują w katalogi, broszury czy projekty multimedialne przedstawiające ich produkty. Chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, nawet tym najbardziej wymagającym. Pokazać zalety i jakość swoich ofert. Jeszcze do niedawna jedyną drogą do stworzenia katalogu czy wizualizacji była wyczerpująca sesja fotograficzna. Jednak postęp i technika podsunęły inne metody i sposoby. Co więcej, sposoby równie skuteczne, kreatywne, a znacznie tańsze i wymagające mniejszego wkładu i pracy.

Rendering produktów to tworzenie na podstawie plików czy zdjęć zaawansowanych obrazów. Obrazów bardzo szczegółowych, realistycznych i łudząco podobnych do rzeczywistych produktów. Dzięki temu, że obraz produktu tworzy grafik, a nie fotograf w studiu można oszczędzić czas i pieniądze. Dzisiejsze techniki, sprzęt i gadżety pozwalają grafikom na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych, kreatywnych i ciekawych obrazów. Cały proces uzyskania takiej wizualizacji jest czasochłonny jednak efekty są bardzo zdumiewające!

W studio Simple Frame zajmujemy się renderingiem produktów. Nawet najbardziej skomplikowane obrazy i wizualizacje całych przestrzeni przedstawiamy w atrakcyjny sposób. Odpowiednia gra cieni, sposoby załamania światła, kolory, tekstura, ogólna atmosfera- wszystko to uwzględnimy podczas tworzenia obrazu Twojego produktu. Możemy zagwarantować, że jedynie wprawiony, wytrawny twórca, grafik odróżni nasz render od tradycyjnej fotografii wysokiej jakości.