Obecnie niemal każde wydarzenie kulturowe czy rozrywkowe jest relacjonowane w telewizji lub internecie. Lubimy i chcemy wiedzieć co się dzieje podczas nich, tym bardziej że te bardziej prestiżowe są niedostępne dla przeciętnego widza. Relacja filmowa jest wyjściem, na które decyduje się niemal każdy organizator. Właśnie dzięki relacji możemy obejrzeć event i wiedzieć jak wyglądał od środka. Mimo, że relacje są popularne niewiele filmowców, operatorów decyduje się podjąć tego zadania.

Relacja filmowa wymaga ogromnego doświadczenia, refleksu i wytrawnego operatorskiego oka. Tylko wtedy będą uchwycone najważniejsze momenty. Również ważny jest dobry sprzęt.
W studio Simple Frame tworzymy relacje kompleksowo. Odpowiednio przygotowujemy się do nagrania relacji. Dysponujemy najlepszej jakości sprzętem. Dzięki temu mamy pewność, że obraz i dźwięk zawsze są na najwyższym poziomie. Przede wszystkim jednak operatorzy, z którzy współtworzą nasz zespół są profesjonalni i bardzo kreatywni.

Podczas relacji nie da się powtórzyć określonego zachowania, wszystko dzieje się spontanicznie. Właśnie dlatego ważne żeby operator miał wyczucie chwili, które pozwala na uchwycenie cennych momentów i sytuacji. Ciekawie nagrane kadry i odpowiednie ujęcia również świadczą o dobrym operatorze, a co za tym idzie ciekawym materiale. Wszystkim tym od lat możemy poszczycić się w naszym studio.

Tworzymy ciekawe i kreatywne relacje. Montaż nagranego materiału również przebiega na najwyższym poziomie w dobrze wyposażonym studio postprodukcyjnym. Wszystko pod okiem naszych najlepszych montażystów. Obraz i dźwięk zawsze na najwyższym poziomie!