Reklama telewizyjna – okno na świat

Telewizja jest dla nas oknem na świat. Dzięki niej możemy nie tylko oglądać ulubione seriale, filmy czy programy. Jest również współczesnym kanałem informacyjnym. Zarówno jeśli chodzi o to, co dzieje się w kraju i na świecie, jak również informuje o nowych produktach i usługach na rynku. Telewizja jest pośrednikiem między producentem, a nami – odbiorcami, klientami. Inne formy, takie jak ulotki czy plakaty, nie są tak skuteczne i efektywne jak właśnie reklama telewizyjna.

Reklama telewizyjna dźwignią handlu

Wprowadzając nowy produkt, usługę lub po prostu żeby utrzymać więź z klientem, producent musi wyjść naprzeciw klientowi. Reklamować się, być ciągle obecny, wręcz krzyczeć do klienta. Ofert jest coraz więcej. Firmy prześcigają się w pomysłach na ich reklamowanie. Również odbiorcy są coraz bardziej wybredni, widzieli już bardzo dużo, chcą nowości, a coraz trudniej ich zaskoczyć. Reklama telewizyjna to najszybsza droga do klienta ale biorąc dzisiejszego odbiorcę, musi być bardzo przemyślana żeby była skuteczna. Już nie wystarczy stworzyć film reklamowy. Dzisiaj trzeba stworzyć film ciekawy i wyróżniający się na tle setek innych reklam. Taki, który rzetelnie przedstawi ofertę i wzbudzi emocje u odbiorcy. A to już sztuka.

Reklama dziś

Przede wszystkim trzeba wnikliwie obserwować rynek, żeby wiedzieć co obecnie jest modne, co działa, a co już się przejadło. Trzeba stworzyć kreatywny, chwytliwy scenariusz tych paru sekund reklamy. Wykorzystać ten krótki czas maksymalnie! W końcu trzeba z pomocą odpowiedniego sprzętu i odpowiednich ludzi stworzyć wcześniej ustalony film reklamowy.

Reklama telewizyjna z Simple Frame

Studio Simple Frame od wielu lat zajmuje się tworzeniem reklam. Od pomysłu, stworzenia odpowiedniego scenariusza, do kompleksowej realizacji. Zaufało nam wiele firm zarówno z ugruntowana już marką i długa historią na rynku, jak również tych, które dopiero zaczynają swoją drogę. Do każdej reklamy podchodzimy bardzo indywidualnie. Wykorzystujemy najnowsze techniki. Nie boimy się łączyć różnych stylów i pomysłów. Zawsze staramy się zaskoczyć nie tylko naszych klientów- producentów produktów i usług ale również widzów telewizyjnych, dla których właśnie tworzymy filmy reklamowe. Na każdym etapie naszych prac wspomaga nas najwyższej klasy sprzęt. Dzięki połączeniu jakości i kreatywności naszego zespołu powstają ciekawe projekty, które zapisują się w pamięci odbiorców na bardzo długo, są skuteczne i zawsze zaskakują. Zapraszamy do kontaktu.