Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Produkcja animacji

Animacja to już nie tylko bajka

Animacja kojarzy się przede wszystkim  z dzieciństwem i bajkami. Faktycznie takie zastosowanie jej było do niedawna najczęstsze. Kolorowa, ciekawa, miła dla oka. Miała bawić i pokazywać nierzeczywisty, bajkowy świat. Oczywiście sposoby i techniki tworzenia animacji zmieniły się na przestrzeni lat. Nadal się zmieniają i są doskonalone jednak w dalszym ciągu intrygują i przyciągają widzów. Nie tylko tych młodych ale również starszych. Skoro zatem animacją można pokazać rzeczy niemożliwe do sfilmowania kamerą to idealnie nadaje się do pokazania rzeczy czy procesów, które są niedostępne dla ludzkiego oka. Tak produkcja animacji zaczęła zataczać coraz szersze kręgi i przekonywać do siebie różne branże.

Dzisiaj animacja to jedyne odpowiednie narzędzie do pokazania pracy silnika, wnętrza pieca czy działania leku na organizm człowieka. Dzięki animacja wiele firm i przedsiębiorstw może nie tylko mówić i zapewniać słowem ale już obrazować swoje oferty. I to obrazować w ciekawy, efektowny sposób. Produkcja animacji nie jest jednak prostym zadaniem. Potrzeba po pierwsze dobrego sprzętu, odpowiednich warunków i przede wszystkim wykwalifikowanych twórców. To właśnie od kreatywności i zdolności twórcy zależy efekt końcowy animacji.

Świat animacji Simple Frame

Studio animacji Simple Frame zajmuje się animacją od wielu lat. Znamy wszystkie techniki tworzenia animacji. Świadomie wybieramy i czasem łączymy różne style. Wyczucie i wiedza jaką mamy pozwala nam na tworzenie bardzo kreatywnych i zaawansowanych projektów. Każda animacja to dzieło, z którego jesteśmy dumni, i którego stworzenia z chęcią się podejmujemy. Świat animacji jest naszą pasją. Dzięki naszym zdolnościom daje nieograniczone pole do popisu i miliony możliwości. Produkcję animacji zaczynamy od ustalenia jaka technika i jakie efekty będą najlepsze dla konkretnego projektu. Następnie piszemy szczegółowy scenariusz i według niego tworzymy animację. Na każdym etapie prac towarzyszy nam klient, z którym ustalamy każdy nasz ruch.

Animacja doskonała

Odpowiednie efekty, odpowiednia muzyka, przejścia, lektor lub napisy. Wszystko odgrywa bardzo ważną rolę i każdy z tych elementów dobieramy indywidualnie. Nowoczesna oprawa lub powrót do korzeni, klasyki. Kolory albo czarno-biały obraz… Stworzymy każdą wizję i każdy pomysł przełożymy na skuteczną animację.  Zapraszamy do kontaktu i świata naszych animacji!

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down