Prezentacja animowana Simple Frame

Świat animacji nie zna granic i schematów. Prezentacja animowana pokazuje i tłumaczy wszystko, co jest jej największą zaletą. Oprócz tego jest bardzo przyjemna dla oka i atrakcyjna. Obecnie istnieją różne rodzaje animacji.

Przez to, że pokazują obraz w nieco inny sposób są równie atrakcyjne, mają ogromny potencjał i możliwości pokazania wszystkiego.

Dotychczas animacja kojarzyła się przede wszystkim z wesołymi bajkami. Dzięki temu skojarzeniu dzisiaj nawet techniczna animacja pokazująca pracę silnika lub pieca jest miło odbierana i ciekawi.

Coraz częściej tworzymy dla naszych klientów projekty właśnie z elementami lub w pełni animowane. Właśnie to jest przykładem, że prezentacja animowana jest świetnym przykładem na to, że ta technika sprawdzi się wszędzie.
Simple Frame to bardzo doświadczone studio filmu, animacji i prezentacji. Nikt jak my nie zna potencjału animacji oraz tego jak zmieniła się na przestrzeni lat i jak szerokie może mieć zastosowanie. Ponadto, dodając do tego naszą wiedzę, zdolności artystyczne i najlepszy sprzęt śmiało możemy powiedzieć, że nasze studio animacji jest jednym z najlepszym.
Przede wszystkim tworząc każdy projekt zaczynamy od szczegółowego napisania scenariusza. Po pierwsze wybieramy techniki i efekty, które wykorzystamy przy realizacji i zaczynamy działać. Prezentacja animowana powinna być nowoczesna.
Możemy w niej wykorzystać wiele efektów, dodać odpowiednią muzykę, napisy czy lektora. Zawsze patrzymy na projekt jako na spójną całość. Przekażemy dokładnie to, co chce pokazać klient. Na każdym etapie powstawania prezentacji jesteśmy w kontakcie z klientem. Zawsze doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania.
Lata doświadczenia pozwalają nam na śmiałe podjęcie się nawet najtrudniejszego projektu. Animacją i naszymi zdolnościami przekażemy wszystko.
Taka prezentacja animowana może posłużyć zarówno jako dodatek do mailowej oferty biznesowej, wspomoże podczas rozmowy biznesowej, może być wyświetlona na gali firmowej jako podsumowanie czy po prostu stanowić reklamę produktów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi osiągnięciami i naszą pełną ofertą.