Kluczowy dla atrakcyjnego przedstawienia produktu jest dobór odpowiedniej prezentacji multimedialnej. Producenci sprzętu domowego nie bez powodu sięgają po technikę animacji trójwymiarowej. Dzięki niej potencjalny klient może mieć pewność, że każdy aspekt techniczny i funkcjonalny urządzenia został mu przedstawiony w sposób wyczerpujący i jasny.

Marka Zelmer cieszy się blisko 60. letnią tradycją. Początkowo produkowała kuchnie polowe, obecnie specjalizuje się szeroką ofertą urządzeń do użytku domowego takich jak roboty kuchenne, miksery, sokowirówki, ekspresy do kawy czy odkurzacze. W przypadku tego typu produktów najważniejsze jest, aby były niezawodne, stworzone z materiałów zapewniających trwałość, proste w obsłudze i wielofunkcyjne.

Prezentacja multimedialna powinna podkreślać wszystkie te cechy. Animacja 3d oferuje wrażenie wniknięcia do środka produktu albo rozłożenia go na drobne elementy, dzięki czemu widz zapoznaje się z każdym najdrobniejszym szczegółem urządzenia, co wzbudza jego zaufanie. Ponadto wszystkie funkcje mogą być przedstawione bardzo sugestywnie.

To wszystko sprawia, że obraz produktu marki Zelmer, odkurzacza Aquawelt, wzbudza zainteresowanie, potwierdza przydatność urządzenia podczas sprzątania oraz łatwość użytkowania. Napisy w postaci elementów animacji 2d oraz głos z off-u krok po kroku zaznajamiają potencjalnego klienta z każdą funkcją sprzętu. Animacja podkreśla również proste i nowoczesne wzornictwo urządzenia.

Studio Simple Frame specjalizuje się w tworzeniu prezentacji technicznych, sprzedażowych, promocyjnych oraz firmowych w technice animacji trój i dwuwymiarowej.