Zelmer

Film produktowy zrealizowany dla producenta drobnego sprzętu AGD w Polsce, prezentujący wielofunkcyjny odkurzacz typu Aquawelt. Odkurzacz umożliwia odkurzanie na sucho, pranie dywanów, tapicerek, zbieranie wody a nawet błota. Ponadto posiada specjalną szczotkę, która skutecznie czyści wykładziny z sierści zwierząt i włosów.

Sześćdziesiąt lat temu Zelmer specjalizował się w produkcji sprzętu wojskowego i kuchni polowych. Dziś jest wiodącą na rynku polskim marką związaną z wyposażeniem domu. Produkuje sprzęty w nowoczesnym wzornictwie, które spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających i ceniących wygodę klientów. Cechami rozpoznawczymi produktów Zelmer są: wielofunkcyjność oraz łatwość w użytkowaniu.

Cechy te podkreśla film produktowy stworzony przez studio filmowe Simple Frame. Film wykonano w technice animacji 3d. Ta forma dobrze się sprawdza przy prezentacjach technicznych aspektów produktu. Klient możne poznać mechanizm działania sprzętu, jego zewnętrzną oraz wewnętrzną budowę, tym samym poznaje ofertę firmy i jest bardziej skłonny do zakupu produktu.

Dom produkcyjny Simple Frame stworzył film, który służy jednocześnie prezentacji odkurzacza jak i wzmocnieniu dobrego wizerunku firmy. Sprzęt zaprezentowany jest w nowoczesnej, dynamicznej formie. Utwierdza potencjalnego odbiorcę w przekonaniu, że produkty marki Zelmer ułatwiają codzienne czynności związane z dbaniem o porządek w domu i mieszkaniu.