Podobno ruch to zdrowie, a zdrowego ducha będziemy mieć tylko w zdrowym ciele! Tylko jak zadbać o ten zbawienny ruch kiedy pracujemy coraz więcej, coraz częściej w pozycji siedzącej, z głową w monitorze, a w domu czekają na nas obowiązki nieraz męczące jeszcze bardziej niż praca… Odpowiedź na te pytania i rozwiązanie problemów znalazła firma Mobilemed.

Zespół terapeutów z dojazdem do domu lub do miejsca pracy. Genialne w swojej prostocie! Skoro nie mamy czasu ani siły wybrać się na masaż czy rehabilitację do odpowiedniego terapeuty to terapeuta przyjedzie do nas. Proste! A my lubimy takie rozwiązania. Proste, a jednocześnie efektowne, które zaspokoją oczekiwania klientów i zaskoczą pomysłowością. Dlatego właśnie Mobilemed do produkcji filmu promującego swoje usługi wybrał nas – Simple Frame.

Od razu byliśmy zgodni- nic nie będzie tak dobrą reklama MobileMed, przekazującą jednocześnie najważniejsze informacje niż dobrze zrobiony film promocyjny. Najistotniejsze rzeczy poparte krótkimi, zwięzłymi wypowiedziami, przejrzysta szata graficzna z efektownymi przejściami i nowoczesny montaż. Film cieszy oko, chce się go oglądać, nie przytłacza nadmiarem zbędnych efektów, a jednocześnie dowiadujemy się z niego wszystkiego co powinniśmy wiedzieć. Coraz więcej firm wybiera taką formę reklamy swojej nowej usługi czy produktu. Nie bez powodu! Film promocyjny to krótki film, który łączy garść najważniejszych informacji przekazanych w atrakcyjny sposób, popartych ciekawym obrazem. Dzięki takiemu rozwiązaniu treść przekazywana w filmie zostaje zapamiętana, w przeciwieństwie do długich tekstów w nudnych informatorach. A obraz pozwala bliżej poznać produkt czy usługę, czego nie daje zwykłe zdjęcie reklamowe.

W Simple Frame wykonaliśmy dziesiątki takich filmów. Każdy z nich spełnił oczekiwania firm i co najważniejsze swoją rolę wśród odbiorców filmu.