Transmisje na żywo, czyli streaming video

To jak szybko i jak bardzo zmienił się świat filmu i przekazywania informacji budzi ogromny podziw. Jeszcze kilkanaście lat temu pojedyncze filmy mogliśmy dostać w wypożyczalni kaset. Dziś powstaje coraz więcej stron Internetowych i platform gdzie możemy znaleźć tysiące filmów i seriali. Już nie wspominając o ich wysokiej jakości. Streaming video to technologia współczesnych czasów. Technologia, która całkowicie zmieniła nasze życie rozrywkowe. Co więcej już nie tylko filmy i seriale ale również relacje lub transmisje na żywo wydarzeń są streamingowane

 

 

We współczesnym świecie trzeba spodziewać się wszystkiego i mieć na uwadze niespodziewane ograniczenia. Najlepszym przykładem są ograniczenia w uczestnictwie w wydarzeniach masowych. Tu na przeciw tym problemom wychodzi streaming video. Z każdego miejsca na ziemi, w każdym czasie możesz obejrzeć relacje i transmisje na żywo. Zarówno z konferencji, targów, pokazów czy szkoleń. Wystarczy dostęp do Internetu, telefon lub inne urządzenie gdzie będziesz mógł zobaczyć streaming.

Studio Simple Frame zajmuje się streamingiem video wszystkich wydarzeń. Od naukowych do rozrywkowych. Mamy najlepszej jakości sprzęt i ogromne doświadczenie. I to doświadczenie nie tylko w filmowaniu ale również w byciu widzem. Dzięki temu wiemy czego widzowie, nawet Ci najbardziej wymagający oczekują od streamingu. Chcemy przekazać nie tylko treść i tematy wydarzeń ale również atmosferę i klimat, który tam panuje. I to zawsze się udaje!