Streaming video – Arabian Travel Market

Dzisiejsza rzeczywistość potrafi być bardzo zaskakująca. Przez to coraz ciężej coś zaplanować i przewidzieć. Streaming video jest odpowiedzią na takie sytuacje. Technologia bardzo szybko się rozwija. Dzięki temu szybko możemy znaleźć odpowiedź na nasze problemy. Streaming pozwala nam, mimo przeciwności i mimo ograniczeń, uczestniczyć w ulubionych wydarzeniach. Zarówno wydarzeniach naukowych, szkoleniowych jak i rozrywkowych. Konferencje, targi, szkolenia czy imprezy masowe- wszystkie je możemy streamingować! Co to w ogóle znaczy? My jedziemy z kamerami na wydarzenie, a Ty oglądasz je na żywo lub jako zmontowana relacja u siebie w domu. W domu, na wakacjach, podczas podróży. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze sowich planów i ulubionych eventów. Zawsze jesteś w centrum wydarzeń.

 

 

Wystarczy jedynie dostęp do Internetu oraz telefon, laptop lub tablet. Oglądasz gdzie i kiedy chcesz. Może się wydawać, że taka forma jest znacznie gorsza niż fizyczne uczestnictwo. Wcale nie! dzisiejsza technologia i jakość sprzętu pozwala na produkcję prawdziwie magicznych i ciekawych relacji.

 

W Simple Frame zależy nam żeby jakość zawsze była na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego organizujemy i produkujemy streamingi przy pomocy najwyższej klasy sprzętu! Co robimy, aby nasi widzowie byli zadowoleni:

– Mamy najlepszych profesjonalistów, którzy produkują streaming.

– Jesteśmy zawsze w gotowości 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek problemów rozwiążą je natychmiast i z zachowaniem wysokiej jakości.

– Streaming z każdego wydarzenia można oglądać na żywo lub nagrać.

Zapraszamy do Simple Frame najlepszy dostępny streaming wydarzeń!