Streaming video – Arabian Travel Market

Streaming video w ostatnich latach zyskał niewyobrażalnie wielu zwolenników. Dzięki tej technologii nie musimy rezygnować z uczestnictwa w swoich ulubionych wydarzeniach, nawet jeśli nie możemy tam być fizycznie. Możemy oglądać na żywo lub relacje z eventów, konferencji czy targów. Coraz większa część naszego życia przenosi się do Internetu. Co budzi nieraz kontrowersje ale i otwiera nam nowe drzwi i nowe możliwości. Streaming jest właśnie jedną z nich. Streaming pozwala nam na niezależność i mobilność. Możemy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze obejrzeć ulubione wydarzenie.

Idąc za ciosem powstaje wiele platform, które oferują streamingi ulubionych filmów, seriali i programów. Produkuje się również wiele projektów typowo dla konkretnych stron, na potrzeby streamingu. To dowód na to, że streaming video jest coraz bardziej popularny i będzie jeszcze bardziej!

W Simple Frame zajmujemy się produkcją streamingów z eventów, targów czy konferencji. Sami również jesteśmy fanami i obiorcami streamingów z ulubionych wydarzeń. Dzięki temu wiemy na co zwrócić szczególną uwagę i jak powinien wyglądać dobry streaming. Zależy nam żeby każda relacja czy transmisja na żywo była nie tylko pokazaniem eventu i tego co się na nim dzieje. Chcemy żeby nasi odbiorcy poczuli wręcz namacalną atmosferę i charakter spotkania, w którym uczestniczą przez Internet.