Postprodukcja filmu produktowego zrealizowana dla marki Schöller. Materiał w ciągu niecałych trzech minut prezentuje różne smaki lodów. To, co charakterystyczne dla produkcji tego typu, to zbliżenia na składniki, z których zrobiono lody, będące reprezentacjami różnych smaków.

Oprócz lodów w pudełkach, widz zobaczyć również może zobaczyć również kruszoną czekoladę, wyciskany sok z cytryny, malinowy mus oraz kawałki bezowych ciasteczek. Takie ujęcia obiektów połączone z dynamicznym montażem, mają wywołać wrażenie odczuwania smaku i zapachu prezentowanego produktu.

Dlatego też, przygotowanie sesji zdjęciowej jest bardzo ważnym etapem produkcji. Studio Simple Frame w przypadku tego projektu odpowiedzialne było za postprodukcję i korekcję barwną. Specjaliści od obrazu dołożyli wszelkich starań, by kolory wyglądały naturalnie i przyciągały wzrok.

Dom produkcyjny Simple Frame zajmuje się montażem, korekcją kolorów oraz udźwiękowieniem. Produkuje również spoty reklamowe oraz filmy promujące w technice animacji 2d oraz 3d. Współpracuje z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Wieloletnie doświadczenie na rynku, pozwala na spełnienie oczekiwań klienta i proponowanie ciekawych rozwiązań wizualnych.