Prezentacja – dla kogo i po co?

Produkcja filmów, animacji oraz tworzenie prezentacji- tym właśnie od lat zajmujemy się w Simple Frame. Nasze studio już od kilkunastu lat zajmuje się projektami multimedialnymi. Dzięki temu widzimy jak na przestrzeni lat zmienia się technologia, moda i zapotrzebowanie. Przede wszystkim najbardziej rozwinęła się prezentacja. Jeszcze do niedawna kojarzona ze szkolnymi próbami pracy z programem PowerPoint. Obecnie prezentacja to świetny materiał marketingowy, szkoleniowy i biznesowy.

W Simple Frame stworzyliśmy setki prezentacji dla różnych branż, na różne tematy. Produkcją każdej prezentacji zajmujemy się kompleksowo. Przede wszystkim skupiamy się na temacie i treściach, które przedstawiamy. W przeciwieństwie do innych projektów- filmu czy animacji, prezentacja jest znacznie bardziej nastawiona na edukację, przekazywanie informacji. Najczęściej jest dopełnieniem wykładu, lekcji, szkolenia czy oferty. Zbawienną rolą prezentacji jest ciekawe, nowoczesne przedstawianie wykresów, zestawień i statystyk. Te informacje zazwyczaj chodzą za nudne i mało czytelne. Jednak zdolny grafik za pomocą prezentacji przedstawi takie treści w sposób jasny, przejrzysty i atrakcyjny wizualnie. Właśnie na tym najbardziej się skupiamy podczas pracy nad prezentacjami.

Tworzenie prezentacji zaczynamy od zapoznania się z tematem i dopasowaniem technik tak, żeby podkreślały najważniejsze treści ale ich nie przytłoczyły. Trzeba znaleźć złoty środek. Prezentacja ma być ciekawa, nowoczesna ale jej priorytetową funkcją jest edukacja i klarowne przekazanie informacji. Kreacja ma podkreślać treść. Najważniejsza jednak jest dla nas jakość, którą zapewnia najlepszy sprzęt. Dzięki niemu i naszym zdolnym grafikom każda prezentacja to gwarantowany sukces.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Tworzenie-prezentacji-3-1024x571.jpg