Prestige VT

Prestige VT to nowoczesny serwis samochodowy znajdujący się w Lesznowoli pod Warszawą. Specjalizuje się w obsłudze samochodów tak luksusowych marek jak Jaguar, Land Rover i Range Rover. Posiada bardzo dobrze wyposażone zaplecze techniczne przystosowane do obsługi samochodów terenowych, combi czy suv.

Film wizerunkowy zrealizowany przez studio Simple Frame utrzymany jest w lekko niebieskawej kolorystce. Szerokie ujęcia podkreślają przestrzenność miejsca. Zbliżenia na detale wzmacniają wrażenie perfekcjonizmu, z którym pracownicy Prestige VT podchodzą do powierzonych im zadań. Dynamiczny, skokowy, czasem stroboskopowy montaż budzi skojarzenia ze współczesnymi filmami akcji oraz muzycznymi klipami, dzięki czemu podkreśla nowatorskie podejście do serwisowania aut oraz podążanie firmy za nowymi technologiami.

Studio Simple Frame często sięga po niekonwencjonalne pomysły przy tworzeniu filmów wizerunkowych. Jednym z nich jest umieszczenie elementu animacji 3d  obracającego się obrazu samochodu w formie hologramu czy pojawiające się, niczym na ekranie komputera, napisy.

Film wizerunkowy, którego przykładem jest materiał zrealizowany dla Prestige VT może stać się skutecznym narzędziem kampanii marketingowych. To dobry sposób promocji z uwagi na szerokie spektrum możliwości dystrybucyjnych. Obraz jest atrakcyjny i zrobiony w taki sposób, żeby widz był nim zainteresowany. Doświadczeni specjaliści branży filmowej podpowiedzą, jaka technika jest najlepsza, by ukazać zalety produktu lub świadczonej usługi.