Poznaj nas – promocja poprzez film

Film promocyjny to współczesna alternatywa do tradycyjnej reklamy. To właśnie filmem promocyjnym możemy zarówno zjawiskowo i niebanalnie jak również rzetelnie przedstawić produkt, usługę czy region. Wykonany przez profesjonalistów z wyczuciem filmowym na pewno zapada w pamięć i ciekawi. 

W Simple Frame zajmiemy się kompleksowo całą produkcją i postprodukcją filmu. Zapewniamy: -Scenariusz filmu promocyjnego Na państwa życzenie może być bardzo urozmaicony, kolorowy, dynamiczny lub minimalistyczny i skromny. Dajemy kilka propozycji, razem wybieramy najbardziej efektowną. -Muzyka Bardzo ważny element filmu promocyjnego. Podbija najważniejsze momenty. Może stanowić jedynie tło dla lektora, a może być nurtem wiodącym widza przez cały film.

-Lektor

Jeśli chcą Państwo w filmie użyć głosu lektora dobierzemy taki, żeby idealnie komponował się z tematyką, obrazem i dźwiękiem. Zapewniamy lektorów w niemal każdym języku.

Możecie Państwo uczestniczyć w tworzeniu filmu na każdym etapie jego powstawania.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie- co zresztą widać w naszych projektach oraz używamy najnowszych technik filmowania i montażu.

Uważamy jednak, że najważniejszym elementem filmu promocyjnego, takim który decyduje o jego powodzeniu są…emocje! Właśnie dlatego zawsze zmierzamy do wzbudzenia emocji u odbiorcy, to klucz do sukcesu. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, stworzymy każdy film promocyjny . U nas nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko da się zareklamować. Dzięki temu istniejemy tyle lat na rynku, mamy kreatywne i niebanalne pomysły, rozwijamy się i ciągle czegoś uczymy. Zapraszamy. Najlepiej przekonać się samemu!