Postprodukcja – Orange B2S

Dla Orange – największej sieci telefonii komórkowej w Polsce wykonaliśmy postprodukcję spotu. Wspomniany operator jest również jednym z największych dostarczycieli usług telekomunikacyjnych i Internetu. W ofercie Orange znajdziemy specjalne świadczenia dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm. Operator współpracuje z najlepszymi producentami telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń i akcesoriów. Postprodukcja reklamy dla Orange i elementy animacji 3D wykonaliśmy w studio Simple Frame.

Spot przedstawia specjalną ofertę Orange Love, dzięki której klienci mają swobodny dostęp do swoich ulubionych kanałów rozrywkowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu mogą oglądać swoje ulubione filmy i seriale w dowolnym miejscu i czasie.

Postprodukcja jest zazwyczaj najdłuższym etapem pracy nad filmem. Od jej wykonania zależy późniejsza jakość materiału, dlatego bardzo ważne jest, aby odbywała się na nowoczesnym sprzęcie przy użyciu najnowszych programów. W tym wypadku postprodukcja objęła montaż oraz korekcje barwną. Dodaliśmy również elementy animacji 3D.

Idziemy z duchem czasu, lubimy eksperymentować i wypróbowywać nowości. Właśnie dlatego nasze projekty są innowacyjne, nowatorskie ale zawsze bardzo trafne i skuteczne. Postprodukcja filmu jest bardzo ważnym etapem na drodze tworzenia filmu. Dzięki temu etapowi film nabiera ostatecznego kształty, charakteru. Właśnie wtedy łączy się ze sobą cały nakręcony materiał, synchronizuje, podkłada dźwięk i robi korektę koloru. Przede wszystkim to właśnie muzyka nadaje odpowiedniego stylu – melancholii, dramatyzmu, dynamizmu. Wszystko musi iść za pierwotną koncepcją, scenariuszem i myślą przewodnią reżysera. Jednak najmniejsze błędu popełnione podczas postprodukcji na pewno zostaną wyłapane przez oko widza. Dlatego właśnie tak ważne jest żeby zdać się na profesjonalistów!

Dom produkcyjny Simple Frame w swoim portfolio ma także szereg własnych produkcji reklamowych. Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego projektu, my zaś liczymy na ścisłą współpracę i wzajemne zaufanie, bo tylko tak możemy osiągnąć satysfakcjonujący obie strony efekt.