Film szkoleniowy Portos

Firma Portos – wielkopolski producent rolet zewnętrznych – została założona w 1990 r. przez Renatę i Tomasza Szukalskich. Lata pracy, zdobywania doświadczenia oraz poszukiwania nowych dróg rozwoju sprawiły, że dziś Portos jest wiodącym przedsiębiorstwem w swojej branży. Rolety tworzone są według najlepszych wzorów przy użyciu nowoczesnych maszyn. Co więcej, materiały, z których się składają są przyjazne środowisku.

Aby móc w pełni korzystać z zalet jakie płyną z zainstalowania rolety, konieczne jest jej poprawne zamontowanie. W tym celu w studio Simple Frame powstała animacja 3d, która pełni funkcję filmu instruktażowego. Profesjonalnie wykonana animacja nie tylko ułatwia montaż użytkownikom rolet, ale jest też dobrym narzędziem promocyjnym.

Trójwymiarowy, ruchomy obraz jest jednym z lepszych sposobów na prezentację nawet zawiłych kwestii technicznych. Podążanie za obrazowymi wskazówkami jest znacznie łatwiejsze, szybsze i efektywniejsze niż wczytywanie się w instrukcję. Od razu też można poznać działanie rolet.

Dom produkcyjny Simple Frame tworzy filmy korporacyjne, promocyjne, instruktażowe czy produktowe także w technice animacji 2d. Nasi fachowcy pracują na najlepszych programach graficznych przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Jednak, co jest najistotniejsze, nieustannie rozwijają swoje umiejętności oraz szukają nowych ciekawych rozwiązań, by każdy film, który wyjdzie spod ich ręki był niepowtarzalny.