Animacja 2D – Polski Bus

Animacja 2D stworzona dla przewoźnika Polski Bus, którego misją jest zapewnienie swoim pasażerom komfortowych i bezpiecznych podróży. Film “Coolturalna podróż” jest idealnym przykładem, jak animacja może być użyta do prezentacji usług i informacji w atrakcyjny sposób. Przedstawia on zasady wsiadania do autokaru i zachęca do skorzystania z usług Polskiego Busa. PolskiBus.com to przewoźnik oferujący transport na terenie Polski, a także do kilku europejskich miast. „Coolturalna podróż” jest filmem zarówno edukacyjnym, jak i informacyjnym. Jest tak, gdyż przedstawiając zasady wsiadania do autokaru zachęca do podróżowania Polskim Busem, w którym to każdy pasażer ma zagwarantowane miejsce.

“Coolturalna podróż” to animacja 2D, która informuje pasażerów o pożądanych zachowaniach i zasadach przejazdu. Ma ona na celu zapoznanie użytkowników z zasadami i pożądanymi zachowaniami podczas przejazdów Polskim Busem. Zabawny i atrakcyjny sposób przedstawienia dzięki animacji pozwala na zainteresowanie odbiorcy, a jednocześnie przekazanie istotnych dla przewoźnika informacji w przyjemnej formie, co korzystnie wpływa na wizerunek firmy.

Dzięki zabawnemu i przyjaznemu tonowi, film zachęca do zainteresowania się ofertą przewoźnika, a jednocześnie udziela odpowiednich informacji i wyjaśnień.

Animację wyprodukowało studio Simple Frame, specjalizujące się w produkcji filmów reklamowych, spotów wizerunkowych, korporacyjnych i szkoleniowych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, studio może stworzyć animację, która jest atrakcyjna wizualnie. Ponadto spełnia również spełnia marketingowe i reklamowe cele klienta.