Produkcja zrealizowana dla Orange. To kolejny projekt dla jednej z największych cyfrowej sieci telefonii komórkowej w Polsce. Przedstawia aplikację na smartfon obsługującą modem FunBox. Modem ten jest uzupełnieniem linii modemów Livebox i obsługuje wszystkie świadczone przez Orange usługi stacjonarne.

Orange Polska posiada 27 mln. przydzielonych numerów oraz ponad 16,7 mln. klientów. Oferuje wszystkie usługi telekomunikacyjne: telewizję, internet, telefon. Firma stawia na szeroką ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów różnego typu, zarówno indywidualnych jak i firm oraz instytucji.

Klient: Orange | Kreacja: Agencja Publicis | Produkcja: Simple Frame | Dźwięk: Lunapark

Video prezentuje aplikację, za pomocą której można zarządzać domową siecią: w prosty sposób ją skonfigurować i dostosować do swoich potrzeb, decydować, kto ma dostęp do Wi-Fi, szybko zmieniać hasło oraz je udostępniać, sprawdzać, kto korzysta z sieci oraz samodzielnie naprawiać związane z nią problemy.

Dom produkcyjny Simple Frame wykonuje produkcje oraz postprodukcje spotów reklamowych. Nasi fachowcy w dziedzinie animacji i grafiki stale poszerzają wachlarz swoich umiejętności, by mieć pewność, że sprostają każdemu zleceniu.