Film promocyjny dla salonu kosmetycznego Olala powstał w studio filmowym Simple Frame. Olala oferuje m. in. zabiegi na twarz i ciało, hennę oraz przedłużanie rzęs, depilację woskiem, pielęgnację dłoni i stóp. Zespół salonu tworzą specjalistki w swoim fachu, kosmetolożka oraz dietetyczka, wzbudzające zaufanie swoich klientek. Dzięki tego typu spotom studio może wypromować swoje usługi, utrzymać zaufanie obecnych klientów i pozyskać nowych.

Studio kosmetyczne to nie tylko miejsce, w którym można poprawić swój wygląd, przygotować się na ważną uroczystość czy zadbać o skórę. To również przestrzeń, w której powinno móc czuć się komfortowo i bezpiecznie. Czas w niej spędzony powinien przynosić spokój, relaks i odprężenie.

Dom produkcyjny Simple Frame dołożył wszelkich starań, by oddać atmosferę studia Olala. Odbiorca może nabrać pewności, że salon jest miejscem z profesjonalna obsługą, w którym miło spędzi czas, wybierze z szerokiej oferty usług to, co najbardziej jest mu potrzebne. Pracownicy Olali zadbają zarówno o urodę jak i zdrowie klientów.

Dom produkcyjny Simple Frame tworzą ludzie, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Cenią sobie perfekcjonizm. Umieją wychwytywać najnowsze trendy i stale doskonalą swoje umiejętności, by zaskakiwać swoich klientów niebanalnymi rozwiązaniami fabularnymi i graficznymi.