Nexler

Marka Nexler należy do firmy IZOHAN, działającej pod szyldem grupy ATLAS. Pod tą nazwą kryje się producent materiałów hydroizolacyjnych cenionych za niezawodność. Produkt Nexler jest tworzony z dbałością o każdy komponent w najlepszych laboratoriach przy użyciu technik przyjaznych dla środowiska.

Prezentowany materiał jest przykładem filmu produktowego, za którego realizacje odpowiedzialne jest studio Simple Frame. Zdjęcia pokazują zarówno pracowników firmy, proces produkcji, jak i miejsca, w których można zastosować materiały czyli różnego typu inwestycje. Film wzbogacony jest również o elementy animacji 2d, które świetnie sprawdzają się w przypadku omawiania kwestii technicznych.

Film produktowy, edukacyjny czy film promocyjny to narzędzia marketingowe, w których tworzeniu specjalizuje się dom produkcyjny Simple Frame. Poprzez dokładne pokazanie procesu produkcji odbiorca zapoznaje się z zaletami i możliwym zastosowaniem materiału. Głos z OFF-u w ciągu zaledwie półtorej minuty przekazuje wszystkie niezbędne informacje. Film sprawia, że konkretny produkt staje się wizytówką firmy.

Simple Frame odpowiada za cały etap produkcji filmu, od pomysłu na scenariusz, przez preprodukcję, produkcje aż po ostatnią korekcję barwną na etapie postprodukcji. Doświadczenie, podwyższanie swoich kwalifikacji oraz śledzenie najnowszych trendów umożliwiają tworzenie zapadających w pamięć obrazów, zgodnie z oczekiwaniami klienta.