Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie ma za sobą ponad 130 letnią tradycję. Jest odpowiedzialne za ok. 4000 km sieci wodociągowej i podobną długość sieci kanalizacyjnej. Codziennie dostarcza mieszkańcom stolicy blisko 330 milionów litrów wody. Cały czas unowocześniana sieć oraz cykliczne badania sprawiają, że warszawska woda jest naprawdę najwyższej jakości.

Film produktowy stworzony przez studio Simple Frame pełni trzy funkcje. Prezentuje warszawską kranówkę jako wodę zdatną do picia. Podkreśla, że woda jest łatwo dostępna, w każdym domu, miejscu pracy w szkole oraz tania, dzięki czemu, pijąc ją, oszczędza się czas i pieniądze. Picie wody z kranu zdejmuje z nas obowiązek dźwigania ciężkich butelek. Ponadto, za pomocą prezentacji konkretnego produktu film wzmacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa jako spółki, która zasłużyła sobie na zaufanie swoich klientów, ponieważ świadczy usługi w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Trzecią funkcją, którą spełnia film produktowy jest promowanie treści proekologicznych i prozdrowotnych. Picie kranówki zmniejsza popyt na produkcję plastikowych butelek oraz chroni zasoby słodkiej wody. Film zachęca również do rezygnacji ze szkodliwych dla organizmu słodkich napojów i zastąpienia ich „zwykłą” wodą.

Film produktowy jest doskonałym narzędziem do tworzenia wieloaspektowego obrazu firmy. Stworzony przez profesjonalistów umożliwia kreację atrakcyjnego i wiarygodnego wizerunku. Możliwość dystrybuowania go na rożnych kanałach sprawia, że dotrzeć może do szerokiego grona odbiorców, gwarantując bardzo dobre efekty reklamowe.

Dom produkcyjny Simple Frame realizuje projekty dla przedstawicieli marek różnych branży. Fachowcy od produkcji filmowej oraz animacji 2d i 3d doradzą, jaki rodzaj filmu będzie najlepszym sposobem na promocję firmy.