Świat oszalał na punkcie ekologii. I nic dziwnego! W końcu prawdą jest, że generujemy coraz więcej śmieci, a szalony postęp i nowe technologie ogromnie szkodzą planecie. MPack to firma, która wyszła naprzeciw eko-problemom i szuka rozwiązań dla naszego wspólnego dobra. I bardzo dobrze jej to wychodzi! Prezentacja produktowa, którą stworzyliśmy dla MPack pokazuje czym zajmuje się firma i jakie metody proponuje. Przede wszystkim ich głównym celem jest dbanie o wspólne środowisko. Jednak udowodnili, że nie przeszkadza to w tworzeniu bardzo ciekawych i dobrej jakości zamienników rzeczy, których i tak używamy.

MPack projektuje i produkuje tuby i inne opakowania przede wszystkim dla branży kosmetycznej. Nie są to jednak zwykłe opakowania. Wszystkie są robione w ekologiczny sposób: z trzciny cukrowej czy regrenulatu pozyskiwanego z plastiku. Dzięki temu oszczędzamy i co więcej odzyskujemy z plastiku nawet 90 procent tworzywa na kolejne opakowania! To ogromny krok dla naszego zdrowia i wspólnej, lepszej przyszłości. MPack kompleksowo i bardzo indywidualnie podchodzi do swoich Klientów. Projektuje unikatowe tuby i opakowania dzięki czemu jeszcze bardziej zyskują na atrakcyjności. Poza tym są świetnej jakości. A My doskonale wiemy jak ważna jest jakość…

Prezentacja produktowa, którą przygotowaliśmy w naszym studiu Simple Frame dla MPack łączy w sobie dwie niezawodne cechy, które prowadzą do sukcesu. To właśnie najwyższa jakość z ciekawą kreacją. Jakością zdobywa się zaufanie Klientów, natomiast dzięki kreatywności zyskujemy sympatię.