MPack – Animacja 3d

Animacja 3D to technika, która pozwala na tworzenie niesamowitych rzeczy. Dzięki niej możesz pokazać wszystko, od wnętrza swojego ciała, po armię mrówek pełzających po ekranie. Animacja 3D ma wiele praktycznych zastosowań w życiu codziennym i zawodowym. Wykorzystuje się ją w filmach do efektów specjalnych, takich jak wybuchy i ogień. Także w grach wideo do animacji z realistyczną grafiką. Możliwości są naprawdę nieograniczone!  Dzięki niej można pokazać wszystko, od niemożliwych obiektów, do prawdziwych scen z życia, i więcej! Animacja ogromnie wpłynęła na świat gier wideo, przemysł filmowy i architekturę.

Potencjał animacji nadal rośnie. Ciągle powstają nowe sposoby animowania, programy, gadżety, sprzęt. Już teraz animacje są bardzo wysokiej jakości. Dbanie o każdy szczegół, realizm zaskakuje i wzbudza zachwyt. Dzięki niej możesz pokazać niemożliwe obiekty, takie jak samochód lecący w powietrzu, zwierzęta oddychające pod wodą z realistycznymi łuskami, które poruszają się w górę i w dół… albo proste rzeczy, jak woda poruszająca się z różną prędkością. Możesz nawet stworzyć swoją własną scenę, jeśli chcesz, używając animowanych postaci z innych filmów animowanych lub programów telewizyjnych, takich jak Scooby Doo.

Styl, charakter i kolorystyka animacji zależy od tego co chcemy uzyskać. Dla firmy MPack stworzyliśmy animację, która pokazuje istotę ich pracy. Lekka, pastelowa, przyjemna. Dzięki temu, że pokazuje działanie firmy na codziennym przykładzie z życia łatwiej zrozumieć przekaz.