Moc Facebooka

Facebook jest obecnie największą platformą łączącą ludzi i źródłem informacji. To właśnie tam toczy się, równolegle do rzeczywistego, życie wirtualne. Początkowo głównie służył do komunikacji i poznawania ludzi. Obecnie to również arena sprzedaży, licytacji, reklam, promocji. Firmy, producenci, marki korzystają z tego i wychodzą naprzeciw swoim potencjalnym klientom. Animacja na Facebooka jest jedną z najlepszych możliwości na zwrócenie na siebie uwagi i pozyskanie nowych klientów.

Skoro życie przeniosło się do Internetu trzeba również przenieść tam swoje działalności! Właśnie dlatego swoje profile zakładają firmy, producenci, instytucje. Facebook jest świetnym miejscem na budowanie wizerunku, promowanie swoich produktów czy kontakt z klientem. Jednak żeby to właśnie na Twoją reklamę czy komunikat użytkownicy zwrócili uwagę trzeba wyróżnić się na tle innych. Dobra animacja na Facebooka zagwarantuje to!   

Dobra, czyli ciekawa, kreatywna, z pomysłem. Właśnie takie projekty tworzymy w naszym studio Simple Frame. Od kilkunastu lat tworzymy filmy i animacje. Bardzo aktywnie działamy na Facebooku, od dawna korzystamy z jego potencjału. W związku z tym dokładnie wiemy co użytkowników interesuje i fascynuje. Na co zwracają uwagę, a co nudzi. Każdy projekt rozpatrujemy bardzo indywidualnie. Wydobywamy największe zalety produktu czy usługi i przekazujemy to w niebanalny, kreatywny sposób.

Zespół grafików Simple Frame to bardzo profesjonalni i twórczy ludzi z pasją. Przede wszystkim liczy się jakość. Jednak żeby animacja była skuteczna zaraz obok jakości musi iść odpowiednia kreacji. I tak właśnie jest u nas!